Lee Sun-kyun, aktor, który zagrał w nagrodzonym Oscarem filmie „Parasite” nie żyje. Miał 48 lat. Południowokoreański gwiazdor popełnił samobójstwo.

Według doniesień prasowych Associated Press został znaleziony martwy w samochodzie w Seulu. Agencja informacyjna podała, że policja szukała Lee po tym, jak jego rodzina poinformowała, że zostawił coś, co wyglądało na list pożegnalny.

Anna Wendzikowska chciała popełnić samobójstwo

Według agencji prasowej Yonhap u Lee Sun-Kuyna stwierdzono zgon na miejscu. Wcześniej aktor miał problemy z prawem, w związku z dochodzeniem w sprawie nielegalnego używania narkotyków. Przed śmiercią był 3-krotnie przesłuchiwany przez policję.

Aktor „Parasite” nie żyje

Według azjatyckiej agencji prasowej Yonhap w zeszłym miesiącu przeszedł także krótki test odczynnikowy i laboratoryjny test na obecność narkotyków przeprowadzony przez Krajową Służbę Kryminalistyczną, które dały wynik negatywny.

Elvis Presley popełnił samobójstwo?

Lee zagrał głowę zamożnej rodziny Parków w filmie „Parasite”, który zdobył Oscara dla najlepszego film. Południowokoreański film przeszedł do historii, stając się pierwszym filmem nieanglojęzycznym, który zdobył nagrodę dla najlepszego filmu.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: