Cały świat mówi o nagłej decyzji Księżnej Meghan i Harry’ego, by odciąć się od rodziny królewskiej. Nie od dziś wiadomo, że jak się sypie, to wszystko dookoła. Rodzina królewska nie jest wyjątkiem. Na królewskim dworze huczy od plotek. Monarchia nadszarpnęła wizerunek i nie zapowiada się, żeby coś miało się zmienić w tym temacie w najbliższej przyszłości.

Księżna Meghan poleciała do Kanady; zostawiła Harry’ego w centrum medialnego HURAGANU

Zara Tindall – wnuczka królowej Elżbiety została ukarana przez policję

Zara Tindall to mistrzyni świata w jeździectwie. Tindall jest jedyną córką angielskiej księżniczki królewskiej Anny i jej pierwszego męża Marka Phillipsa –  mistrza olimpijskiego w jeździectwie z 1972 roku. Zara w linii sukcesji do tronu zajmuje osiemnaste miejsce (jest zaraz po swoim starszym bracie i jego dwóch córkach).

Tindall wzięła ślub 30 lipca 2011 w Edynburgu, z reprezentantem Anglii w rugby – Mikiem Tindallem. Ma dwie córki, Mię Grace Tindall i Lenę Elizabeth Tindall.

Zara została przyłapana na pędzeniu z prędkością 147 km/h w okolicach  jej wiejskiej rezydencji. Patrol policji skontrolował kobietę myśląc, że ukaże pirata drogowego. Gdy media dowiedziały się o wybryku Tindall, zła opinia o monarchii jednie wzmocniła się. Z pewnością nie takiego początku roku spodziewała się królowa Elżbieta.

Jak podało BBC, Zara jeszcze przez pełne sześć miesięcy nie będzie mogła prowadzić pojazdów. Przez to, że została przyłapana na prędkości 147 km/h w pobliżu jej domu w Cotswolds. Ograniczenie prędkości w tym miejscu wynosiło 70 km/h.

Najwyraźniej Zara miała już punkty karne na swoim koncie, a jej ostatni wybryk był jedynie pierwszą prostą by stracić prawo jazdy. Zara również zostanie ukarana grzywną w wysokości ok. 3300 złotych, plus dopłata w wysokości ok. 750 złotych. 

Musimy przyznać, że naprawdę dużo się dzieje w rodzinie królewskiej! 

Zara Tindall na Instagramie:

View this post on Instagram

My favorite!! #zaratindall

A post shared by Zara Tindall (@zara_tindall) on

View this post on Instagram

Happy birthday Mike!! #miketindall #zaratindall

A post shared by Zara Tindall (@zara_tindall) on

Czekamy na kolejny skandal rodziny królewskiej. Nowy Rok jest pełen niespodzianek.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Królowa Elżbieta jest wściekła na Meghan i Harry’ego! Nie powiedzieli NIKOMU o swoich planach

Meghan Markle ZAPROSIŁA dziennikarza na drinka? Nie zostawił na niej suchej nitki

Księżna Meghan i książę Harry złożyli ŻYCZENIA księżnej Kate; internauci są na nich WŚCIEKLI