Królowa Elżbieta II jest najbardziej kochaną monarchinią na świecie. Oczywiście, jak każdemu i jej można wiele zarzucić, ale na pewno należy jej się ogromny szacunek. Mimo pięknego wieku 95-lat nadal stoi na czele Wspólnoty Narodów i spotyka się z największymi tego świata. A po godzinach… wsiada za kółko.

Brytyjczycy są zmartwieni zdrowiem królowej. Na ostatnich zdjęciach widać, że jej stan znacznie się pogorszył

Elżbieta II za kółkiem

Trzeba przyznać, że zdjęcia królowej, która prowadzi samochód, wywołują uśmiech na twarzy. A internet kocha je, gdyż tak łatwo można przerabiać je na memy, którym najczęściej towarzyszy hashtag #suchabadass (tłum. co za twardzielka).

Lilibet Diana Mountbatten-Windsor jeszcze nie pojawiła się na stronie rodziny królewskiej

95-letnia brytyjska monarchini była niedawno hospitalizowana z powodu „nieokreślonego problemu zdrowotnego”. W związku z tym została zmuszona do rezygnacji z wielu wydarzeń, w których miała być gościem honorowym. Całe szczęście już w miniony poniedziałek jeździła swoim zielonym Jaguarem po posiadłości w Windsorze.

Królowa Elżbieta II w okularach przeciwsłonecznych i jedwabnej chustce na głowie wyglądała doskonale. Za kółkiem swojego zielonego Jaguara X-Type, którym jeździ już od wielu lat. Oprócz tego, często można ją zobaczyć za kierownicą terenowych Range Roverów, jak i na grzbiecie konia.

Królowej życzymy wielu lat w tak świetnej kondycji, a wam wszystkim zdrowia! A także bycia #suchabasass.

Królowa Elżbieta II udała się na tajne spotkanie z Harrym? Sama prowadziła samochód (ZDJĘCIE)