Biedny Brooklyn Beckham (23 l.) podarował swoim fanom nowy tutorial kulinarny. Tym razem surowy kawałek tuńczyka obtoczył w modnej panierce, a także na tarce pokroił ogórka. Nawet nie pofatygował się, by to zrobić nożem, jak prawdziwy szef kuchni. Zaś na Instagram Stories…. opublikował JAK GOTUJE gotowe SPAGHETTI.

Victoria Beckham zaprzecza, że miała operację nosa, „To widać!”

Początkujący szef kuchni, który próbował swoich sił w wielu zawodach jest od dłuższego czasu pośmiewiskiem w sieci. Niedawno do internetu trafiło prześmiewcze Curriculum Vitae Brooklyna Beckhama.W nim można znaleźć takie informacje jak: „2012-2017 uczeń kilku prywatnych szkół. Tytuł i dyplomy udostępniane na życzenie” czy w sekcji specjalne umiejętności: „Randkowanie, tworzenie świetnego contentu na Instagrama, robienie sobie tatuaży, robienie kanapek”.

Brooklyn Beckham gotuje

Brooklyn Beckham znów obrywa od followersów

W najnowszym tutorialu kulinarnym, który nie ma dźwięku, były fotograf, który jest synem Davida i Victorii Beckhamów, robił stek z tuńczyka z czarno-białym sezamem i glazurą z cytryny i jajka. Jego najnowsze dzieło pojawiło się w sieci chwilę po tym, jak wyznał, że jest gotowy do założenia rodziny z żoną Nicolą Peltz.

„Kucharz” i były „fotograf” właśnie wszedł w nowy biznes. Ten szokuje…

Brooklyn Beckham zawsze chciał „być młodym ojcem”, podążając śladami Davida Beckhama. 23-latek powiedział w rozmowie z amerykańskim magazynem People, że marzy o posiadaniu „bandy” dzieci, ale wie, że musi poczekać, aż jego żona Nicola Peltz będzie gotowa do założenia rodziny.