Przygoda sióstr Stankiewicz z programem „Dance, Dance, Dance” nie trwała długo. Choć wystąpiły w zaledwie dwóch odcinkach, to było o nich wyjątkowo głośno, a zwłaszcza o relacji Kasi Stankiewicz z Anną Muchą, która została jurorką w show.

OSTRO! Anna Mucha do Kasi Stankiewicz w Dance Dance Dance: Po co jesteś w tym programie?

Siostry Stankiewicz odpadły z „Dance, Dance, Dance”

Kasia i Ania Stankiewicz w minionym odcinku zebrały najniższe noty, co wiązało się z tym, że musiały odpuścić program. Kasia nie wydawała się tym zasmucona. Już za kulisami mówiła, że jest zmęczona i ma nadzieję, że ich przygoda w „Dance, Dance, Dance” się skończy. Kiedy usłyszała werdykt nie kryła swojej radości, co zaskoczyło jurorów i część widzów. Niektórzy jednak uważają, że piosenkarka cieszyła się, bo nie będzie już musiała słuchać nieprzyjemnych uwag ze strony Anny Muchy.

Kasia Stankiewicz znów pokazuje CIAŁO – na ramówce TVP błysnęła boczkiem (ZDJĘCIA)

Stankiewicz komentuje udział w show

Siostry Stankiewicz pojawiły się w „Pytaniu na Śniadanie”, gdzie wraz z prowadzącymi, Marceliną Zawadzką i Tomaszem Wolnym, rozmawiały o programie. Kasia Stankiewicz jasno wyraziła się, jak odbiera swój udział w show.

Moja szczera chęć uczenia się czegoś, przeżycia fajnej przygody – nie bez znaczenia był też wątek charytatywny, została mi szybko odebrana i jakby stałam się obiektem jednoosobowego tandetnego show, które nie zasługuje nawet na ripostę – powiedziała.

ZOBACZ TEŻ:

Po OSTREJ wymianie zdań Anna Mucha ZAŚPIEWAŁA dla Kasi Stankiewicz w Dance Dance Dance (VIDEO)

Widzowie krytykują Annę Muchę po 1. odc. Dance Dance Dance: Pani Mucha zachowuje się wręcz prostacko

Ida Nowakowska o amerykańskim mężu: „O Polsce wie więcej niż ja”

 

„Dance, Dance, Dance”/fot. Natasza Młodzik/TVP

„Dance, Dance, Dance”/fot. Natasza Młodzik/TVP