Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) 10. czerwca urodziła synka Henryka. Gwiazda już dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy i wyglądała świetnie. Teraz zdobyła się na odwagę i pokazała zdjęcie w samym stroju kąpielowym. Jak prezentuje się jej figura?

Małgorzata Rozenek-Majdan ZMIENIŁA kolor włosów: Ciemno coraz ciemniej

Małgorzata Rozenek-Majdan w stroju kąpielowym niecały miesiąc po porodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że w ciąży przytyła razem 20 kilogramów. Fani nie szczędzili jej komplementów, gdy po urodzeniu chłopca pozowała w krótkich szortach.

Perfekcyjna jednak ujawnia, że wcale nie straciła jeszcze nadprogramowych kilogramów. Pokazała się w obcisłym stroju kąpielowym i zdradziła, że ma jeszcze 12 kilogramów do zrzucenia.

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁 Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨 (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił 😂) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzuci.

Małgorzata Rozenek-Majdan w krótkich szortach i szpilkach wraca do pracy: Wygląda Pani jakby nigdy nie urodziła dziecka

Małgorzata zapewnia, że najważniejsze jest dla niej zdrowie – jej i syna. Nie ma zamiaru za wszelką cenę wracać do formy.

Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo na prawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️😁

View this post on Instagram

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁 Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨 (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił 😂) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo na prawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️😁 wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia 😂 tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) 😂😂😂 więc opuszczę Was po angielsku 😘 dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate 😂😂😂 życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko 😂

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Fani zapewniają ją, że wygląda świetnie. Z resztą – ciężko się z tym nie zgodzić.

  • Jak na +12kg wygląda Pani suuuuper 🔥🙌
  • I tak pełen podziw a figurka i tak jest super 😍
  • Szczera! Jakie to rzadkie wśród celebrytów!
  • Pani Małgosiu, pięknie Pani wygląda, nie jest Pani grubaską 🙂

Małgorzata Rozenek świętuje tydzień od narodzin syna: „Z tej okazji Mama Henryczka umyła głowę”

Podziwiacie za szczerość?

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan fot. Niemiec/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan fot. Gałązka/AKPA