Sylwia Bomba zasłynęła dzięki programowi „Gogglebox. Przed telewizorem”, a widzowie pokochali jej komentarze i poczucie humoru. Później wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”, po którym zyskała status celebrytki. Dziś Sylwia działa przede wszystkim na Instagramie, gdzie chętnie odpowiada na pytania fanów i publikuje urocze zdjęcia ze swoją córką.

Sylwia Bomba przez długi czas była w związku ze starszym o 14 lat partnerem, Jackiem Ochmanem. Para poznała się w centrum handlowym, a mężczyzna zaprosił celebrytkę na kawę. W 2018 roku Sylwia i Jacek powitali na świecie córkę Antoninę. Niestety, ich relacja nie przetrwała i w 2021 roku Sylwia poinformowała o rozstaniu z ojcem swojego dziecka:

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia

Rok później, 26 lipca 2022 roku media obiegła informacja o śmierci Jacka Ochmana. Jak podawał Pudelek, przyczyną śmierci najprawdopodobniej było przedawkowanie alkoholu:

Zmarł wczoraj o 19:00. Przyczyną śmierci był najpewniej alkohol. Walczył z alkoholizmem od wielu lat. W trakcie trwania związku Sylwia wielokrotnie próbowała go wyciągać z nałogu. Wysyłała go na odwyki. Niestety od trzech miesięcy Jacek nie miał już żadnego kontaktu z córką – podał anonimowy informator serwisu „Pudelek”.

Sylwia Bomba potwierdza doniesienia o śmierci jej ex partnera! „Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy”

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie ze zmarłym partnerem, gdy była w ciąży z Tosią

Choć zazwyczaj Sylwia unika tematu swojego zmarłego partnera, tym razem zrobiła wyjątek i w ramach instagramowej zabawy „Wstaw zdjęcie z…” odpowiedziała jednemu z fanów, który napisał:

Wstaw zdjęcie kiedy byłaś zakochana

Sylwia postanowiła opublikować fotkę z profesjonalnej sesji zdjęciowej, gdy była w ciąży z Tosią. Zapozowała w obcisłej, czerwonej sukience z długim rękawem i golfem eksponując ciążowy brzuszek, a u jej boku stał Jacek Ochman z twarzą zasłoniętą przez wiadomość internauty. Zważywszy na przykry koniec ich relacji i tragiczną śmierć mężczyzny, podpis pod fotką chwyta za serce:

Jaka ja tu byłam zakochana i szczęśliwa… – napisała Sylwia.

Sylwia Bomba kupiła NOWY DOM! „Bombowe dziewczyny zaczynają nowy etap”

IG: sylwiabomba

pasekkozak

Sylwia Bomba gorzko wspomina szkolne czasy: „Byłam gruba i nielubiana, ale byłam MĄDRA”

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Podlewski/AKPA