Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki swojemu udziałowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem” oraz „Tańcu z gwiazdami”. Dziś celebrytka, która aktywnie działa na Instagramie może pochwalić się dużym gronem odbiorców: jej konto obserwuje ponad 800 tysięcy osób! Sylwia chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoją córeczką, zabawne filmiki czy efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych. Od czasu do czasu organizuje też sesje pytań Q&A dla fanów i udziela wywiadów na ściankach.

Sylwia Bomba z córeczką w identycznych strojach. Mają nawet takie same buty!

Sylwia Bomba źle wspomina szkolne czasy. Była obiektem drwin przez wygląd i nazwisko

Jakiś czas temu w rozmowie z Plotkiem, Sylwia Bomba wróciła wspomnieniami do szkolnych czasów i opowiedziała jak wyglądał jej okres edukacji. Okazuje się, że celebrytka nie wspomina dobrze szkolnych lat i nie był to dla niej łatwy czas, a koledzy i koleżanki dokuczali jej ze względu na wygląd. Jednocześnie Sylwia podkreśliła, że przez cały ten czas mimo niechęci rówieśników doskonale znała swoją wartość:

Byłam zawsze gdzieś na podium. Bardzo dobrze się uczyłam. Nie byłam ta zdolna, byłam ta pracowita, więc spędzałam dużo czasu w książkach. To powodowało, że byłam gruba i nielubiana, ale byłam mądra i to była dla mnie ta wartość, która mi wyrównywała inne braki.

Sylwia zdradziła też, że również jej nazwisko przysparzało jej niemało problemów i było przedmiotem drwin:

Mam na nazwisko Bomba i normalnie teraz kocham to nazwisko, ale to nie było łatwe nazwisko, jak się jest grubym kujonem. Najczęściej byłam albo grubasem, albo grubą świnią. To był standard.

Julia Wieniawa była prześladowana w szkole? „Dziewczyny potrafią być okrutne”

pasekkozak

Małgorzata Rozenek opowiedziała o koszmarze z dzieciństwa. Do dzisiaj śni jej się po nocach

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Podlewski/AKPA