Sylwia Bomba jest celebrytką znaną przede wszystkim z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, jednak serca fanów podbiła przede wszystkim dzięki aktywności na Instagramie, na którym uwielbia wchodzić w interakcję z fanami, odpowiadać na ich pytania czy publikować urocze kadry ze swoją córeczką Antosią.

Sylwia Bomba kupiła NOWY DOM! „Bombowe dziewczyny zaczynają nowy etap”

Sylwia Bomba pokazała fotkę w najkrótszych włosach

Teraz Sylwia zamiast typowego Q&A, w którym fani zadają pytania postanowiła spróbować innej formy interakcji ze swoimi obserwatorami i zachęciła fanów do pisania próźb o konkretne zdjęcia w ramach zabawy „Wstaw zdjęcie gdy/z”. Wśród odpowiedzi pojawiła się prośba o fotkę w najkrótszych włosach.

Sylwia Bomba nie czekając długo wrzuciła zdjęcie, na którym ma włosy do ramion ścięte na tzw. long boba i jest ubrana w tiulową, cielistą sukienkę w kropeczki. Coś w całokształcie tego zdjęcia i jej fryzury sprawiają, że nie możemy pozbyć się wrażenia, że Sylwia wygląda jak jedna z sióstr Kardashian!

IG: sylwiabomba

Niewątpliwie pięknie jej w takiej fryzurze, choć chyba jednak wolimy sylwię w długich włosach. A wam która wersja podoba się bardziej?

pasekkozak

Sylwia Bomba TYM jednym zdjęciem zdradziła jakie relacje ma jej córka z nowym partnerem!

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Sylwia Bomba o początkach w telewizji: „Nie miałam żadnych doradców, działałam intuicyjnie” (WIDEO)