Detektyw Krzysztof Rutkowski wraz z całą rodziną, w tym z 20-letnią pasierbicą pojawił się na Pudelek Pink Party z okazji 18. urodzin serwisu. W imprezie wziął udział również 10-letni syn Krzyszof Junior, który razem z rodzicami zapozował na ściance.

Rodzina Rutkowskich w komplecie na Pudelek Pink Party! Nie zabrakło córki i Krzysztofa Juniora (FOTO)

Syn Krzysztofa Rutkowskiego wyproszony z imprezy Pudelka. Nie powstrzymał płaczu

Niestety, krótko po przybyciu na imprezę do rodziny podeszli organizatorzy, a chłopiec został wyproszony z części bankietowej ze względu na obecne tam napoje wyskokowe oraz „półnagie kobiety”. Jak donosi „Super Express” będący na miejscu świadkowie ujawnili, że 10-latek na wyproszenie zareagował płaczem, a całą sytuację próbowała załagodzić Maja:

Krzysztof Junior zareagował na wyproszenie płaczem. Szczęśliwie sytuację udało się dosyć szybko opanować, a Maja wynosiła z imprezy smakołyki dla syna, by mógł zjeść na zewnątrz. Po wszystkim para oddała się na rozmowy z dziennikarzami, a samo wydarzenie opuścili w dobrych humorach – czytamy w serwisie.

Jakiś czas później „Super Express” przeprowadził krótki wywiad z Rutkowskim, który przyznał, że choć początkowo jego syn nie był zadowolony z decyzji organizatorów, ostatecznie zrozumiał, że jest za młody na tego typu imprezy:

W pewnym momencie czas dla Juniora musiał się skończyć. Organizatorzy zdecydowali, że część bankietowa, gdzie jest alkohol i półnagie kobiety, to nie jest miejsce dla dziecka. W pełni się z nimi zgadzam. Uszanowaliśmy prośbę i odesłaliśmy syna do domu razem z naszym kierowcą, a potem już sami świętowaliśmy urodziny portalu. Choć też nie zostaliśmy zbyt długo – opowiada „Super Expressowi” Krzysztof Rutkowski. – Junior rzeczywiście na początku nie był zadowolony, trochę posmutniał, ale wytłumaczyliśmy mu, że na takie imprezy ma jeszcze czas. Nie było większej dramy. I tak jest zadowolony, że był na takim ogromnym wydarzeniu chociaż przez moment – wyznał detektyw.

Komunia syna Krzysztofa Rutkowskiego, a w prezencie dwa samochody! (ZDJĘCIA)

pasekkozak

Na zdj.: Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Na zdj.: Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Na zdj.: Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr, Fot. Podlewski/AKPA

scena z: Krzysztof Rutkowski Jr, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr, fot. Podlewski/AKPA

Krzysztof Rutkowski nie ogranicza się w prezentach! Jego syn na komunię dostanie SAMOCHÓD

Krzysztof Rutkowski nie ogranicza się w prezentach! Jego syn na komunię dostanie SAMOCHÓD

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr., Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr., Maja Rutkowski

Maja i Krzysztof Rutkowscy na urodzinach syna

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski z synem/fot. AKPA