Justin Bieber (l.). przed lata nosił łatkę naczelnego imprezowicza i kobieciarza. Aktor nie stronił od alkoholu i używek, często wpadając przy tym w kłopoty. W emocjonalnym poście na Instagramie opublikowanym wczoraj, wokalista otwiera się jak nigdy wcześniej i szczerze pisze o tym, co uważa za trwałe i osobiste konsekwencje skoku, z niestabilnego domu do międzynarodowej sławy popu w wieku zaledwie 13 lat.

SZOK! Justin Bieber z żoną Hailey ustalił datę ŚLUBU KOŚCIELNEGO!

Justin Bieber ostrzega przed pułapkami sławy w emocjonującym wpisie na Instagramie

Justin Bieber nigdy nie ukrywał, że związek z 22-letnią modelką Hailey Baldwin (teraz już Bieber) ocalił mu życie. Wokalista za sprawą swojej żony nawrócił się z wyniszczającego trybu życia i postanowił się ustatkować. Bieber podzielił się z fanami na Instagramie długim wpisem dotyczącym osobistych przeżyć, jak stanie się międzynarodową gwiazdą w tak młodym wieku skłoniło go do podjęcia szeregu złych decyzji i stania się „najbardziej znienawidzoną osobą na świecie”. Co doprowadziło do myśli o samobójstwie. „Czasami może dojść do tego, że nawet nie chcesz już żyć”, napisał Justin. Wokalista postanowił podsumować swoje dotychczasowe życie. Wyznał, że mimo spektakularnego sukcesu, który osiągnął, to nie czuł się spełniony. Przyznał również, że zmagał się z depresją i miewał myśli samobójcze.

Ciężko wstać rano z łóżka z właściwym nastawieniem, kiedy jesteś przytłoczony swoją przeszłością, pracą, obowiązkami, emocjami, rodziną, finansami i relacjami. […] Zaczynasz patrzeć przez soczewki „przerażenia” i przewidujesz kolejny zły dzień. Cykl składa się z rozczarowania po rozczarowaniu. Czasami może nawet dojść do tego, że nie chce ci się żyć. Masz wrażenie, że to już nigdy się nie zmieni. Widzicie, miałem dużo pieniędzy, ubrań, samochodów, wyróżnień, osiągnięć, nagród, a wciąż byłem niespełniony –

Bieber w emocjonalnym poście postanowił wrócić wspomnieniami do najmroczniejszych dni w jego życiu. Nie udało mu się unieść ciężaru sławy. Przyznał, że ekspresowa kariera nie miała na niego dobrego wpływu, a Justin dopiero wtedy dorastał. Sława przytłoczyła młodego wokalistę i sprawiła, że podjął w życiu wiele niewłaściwych decyzji:

Cały mój świat stanął na głowię. Z 13-letniego chłopca z małego miasteczka stałem się osoba chwaloną na prawo i lewo przez świat, a miliony ludzi mówiło mi, jak bardzo mnie kochają i jaki jestem wspaniały. Do 20 roku życia podjąłem każdą złą decyzję, jaką tylko możesz sobie wyobrazić. Z jednego z najbardziej uwielbianych i kochanych ludzi na świecie stałem się osobą najbardziej wyśmiewaną, osądzaną i znienawidzoną. Zacząłem brać dość ciężkie narkotyki w wielu 19 lat i zmieszałem z błotem wszystkie moje relacje. Oddaliłem się od wszystkich, którzy mnie kochali i chowałem się za skorupą osoby, którą się stałem. Naprawienie zerwanych związków i zmiana nawyków zajęły mi lata – szczerze napisał Justin.

Piosenkarz podsumował swoje wyzwanie i podkreślił , że zmienił się dziki swojej żonie i to ona go uratowała.

Na szczęście Bóg obdarzył mnie niezwykłymi ludźmi, którzy mnie kochają takim, jakim jestem. Teraz mam najlepszy czas w swoim życiu: małżeństwo! To jest niesamowity, szalony i nowy obowiązek. Uczysz się cierpliwości, zaufania, zaangażowania, życzliwości, pokory i wszystkiego tego, co sprawia, że jesteś dobrym człowiekiem.

Justin Bieber

Justin Bieber na siłowni. Fot.Forum.

Justin Bieber z żoną Hailey Baldwin zauważeni w Nowym Jorku. Fot.Forum/BACKGRID.

Justin Bieber zauważony na spacerze.Fot.Forum/X17.

Myślicie, że naprawdę przeszedł tak spektakularną przemianę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Justin Bieber zrobił tatuaż na twarzy

Kondycja skóry Justina Biebera jest tragiczna! (FOTO)

Hailey Bieber pokazała oszałamiającą figurę w skąpym bikini