Maciej Stuhr jest pierwszym mężczyzną, który samodzielnie pojawił się na okładce magazynu „Wysokie Obcasy”. Aktor wziął udział w sesji zdjęciowej, której towarzyszył wywiad, poruszający kilka ważnych problemów.

Maciej Stuhr w imieniu taty dziękuje za pomoc. Ostrzega przed udarem mózgu

Maciej Stuhr – wywiad

Aktor pochwalił się efektami sesji na swoim Instagramie. Zdjęcie bez koszulki natychmiast przyciągnęło uwagę fanów aktora,  którzy zachwycili się jego wysportowaną sylwetką. W rozmowie z dziennikarzami podjął temat nadużywania alkoholu w środowisku artystycznym i zagrożeniami związanymi z dużą popularnością.

Maciej Stuhr szczerze wyznał, że zdarzało mu się grać spektakle pod wpływem alkoholu.

Maciej Stuhr pokazał włosy po kwarantannie: ” A mówiła mama – nie wkładaj widelca do kontaktu”

Kiedy człowiek upaja się karierą, miewa złudne poczucie, że może więcej niż inni. Dotyczy to również upijania się, w naszym środowisku bowiem istnieje spore przyzwolenie na picie – zaczął aktor. Więc odpowiadając wprost – wtedy się tego nie wstydziłem. Jeśli po spektaklu, w którym dzięki alkoholowi dokonałeś przekroczenia siebie samego, reżyser jest zachwycony twoją grą, to trudno się wstydzić. Gdybym dostał reprymendę od mistrza, pewnie szybciej zaprzestałbym tych praktyk – powiedział Maciej Stuhr.

Tym wyznaniem Maciej Stuhr zaskoczył fanów

Aktor zaznaczył, że niejednokrotnie musiał również pracować z wstawionymi kolegami i nie wspomina dobrze tego doświadczenia. W wywiadzie Maciej Stuhr poruszył również temat nieudanego małżeństwa z Samanthą Janas. Szczerze przyznał, że biorąc ślub był jeszcze za młody na zakładanie rodziny.

To nie pierwszy raz, kiedy Stuhr podjął temat związany z cieniami sławy. Wcześniej, opublikował list do córki, w którym z przeprosił ją za „bywanie gościem w domu”.

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr, fot. Niemiec/AKPA.

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr, fot. Baranowski Michał/AKPA