Jada Pinkett-Smith (52 l.) jest coraz bardziej krytykowana za to, że nie ma dla niej żadnych świętości i nie zachowuje niczego dla siebie, ośmieszając siebie i swojego męża Willa Smitha (55 l.). Teraz powiedziała, że zbudowała dla siebie i Willa Smitha specjalny „pokój seksu”, aby umożliwić im wspólne intymne spędzanie czasu, gdy ich dzieci były małe.

Jada Pinkett-Smith płacze mówiąc o ostatnie rozmowie z 2Paciem

Gwiazda ujawnia w swoim nowym pamiętniku „Worthy”, że zarówno Jaden Smith (25 l.), jak i Willow (22 l.) jako małe dzieci spały z nią, gdy były dziećmi, i „robiły to co noc przez kilka lat”. Ale kiedy Jaden osiągnął wiek około 6 lat, Jada zdała sobie sprawę, że Will znudził się tą sytuacją.

Jada Pinkett-Smith i gniazdo miłości

Aby zapewnić nam własną przestrzeń, zbudowałam nawet dla nas, dwojga dorosłych, osobne, piękne gniazdo miłosne w naszej sypialni, z kopułowym sufitem pełnym migoczących gwiazd […] Ale z biegiem czasu dzieci przejęły również ten pokój, wyznała.

Will Smith krytykuje swojego syna, że nie ma jeszcze dzieci

Największą rewelacją, którą ostatnio sprzedała Jada Pinkett-Smith było to, że ona i Will Smith, którzy pobrali się w 1997 roku, od 7 lat są w tajemnicy w separacji. Para jako rodzina uczestniczyła w wydarzeniach medialnych, a nawet wspólnie kupiła nową posiadłość. Zaś w 2020 roku Jada miała romans z o wiele młodszym od siebie mężczyzną. Romans, na który Will Smith „wyraził zgodę”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: