Blanka Lipińska (34 l.) nazywana polską E.L. James podbiła serca Polek, dzięki popularnej trylogii erotycznej „365 Dni„, „Ten dzień„, „Kolejne 365 dni„. Już niebawem, bo 7 lutego będzie można obejrzeć ekranizację powieści.

Film 365 dni

Anna Maria Sieklucka o scenach seksu w filmie 365 dni

Pod koniec grudnia Blanka Lipińska zaprezentowała plakat filmu – widzimy głównych bohaterów: czyli Massima, w którego wcielił się Michele Morrone i Laurę, czyli Annę Marię Sieklucką. Massimo swoją ręką zasłania piersi Laury, która opiera się na jego klatce piersiowej.

Plakat jednak okazał się zbyt kontrowersyjny dla Polaków:

Ja wiedziała, że ten kraj nie jest gotów na film „365 dni” i pewnie nie był gotów na książkę, ale nie sądziłam, że tak bardzo. Wyobraźcie sobie, że musimy ocenzurować plakat, gdyż widzowie w kinach zgłosili zażalenie odnośnie plakatu, że deprawuje dzieci oraz obraża ich uczucia – oświadczyła Blanka Lipińska na instatsory.

Kim jest aktor, który wciela się w rolę Domenica w filmie „365 dni”? Ale z niego CIACHO!

Autorka erotycznej trylogii szybko znalazła rozwiązanie. Poprosiła fanów o udostępnienie nowego plakatu z hasztagiem #cenzura365dni. Nowy plakat jest wzbogacony tylko o napis  „cenzura i 18+”, który przykrywa piersi i rękę aktorów.

Jednak to nie wszystko. Blanka Lipińska ma poważny problem – Instagram zablokował hasztag #cenzura365dni!