Ostatnio głośno było o rozstaniu Marianny Schreiber z politykiem Łukaszem Schreiberem. Ubiegający się z ramienia PiS-u o stanowisko prezydenta Bydgoszczy Łukasz Schreiber w wywiadzie dla portalu metropoliabydgoska.pl ujawnił, że zdecydował się rozstać ze swoją żoną, Marianną Schreiber, z którą ma 8-letnią córkę Patrycję.

Marianna Schreiber o rozwodzie z mężem u Kuby Wojewódzkiego: „Chciałabym nie czuć się przegrywem”

Marianna Schreiber wraca do wojska

Celebrytka natychmiast wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że o rozstaniu dowiedziała się z mediów i nie ukrywała swojego poruszenia przed internautami. Jednocześnie podkreśliła, że ze względu na dobro ich dziecka, nie zamierza prać publicznie brudów.

Marianna Schreiber reaguje na nowy wywiad męża! „Nie powinniśmy komentować naszych spraw publicznie”

Jak się okazało, nie skończyło się tylko na tym oświadczeniu. Zamiast tego w kolejnych dniach publikowała w mediach swoje dalsze przemyślenia na temat rozstania, a także udzieliła wywiadu w ramach kanału AntyFakty, a później pojawiła się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Teraz Marianna Schreiber zaskoczyła fanów ponownie. W sobotę opublikowała post, w którym wyznała, że wraca do wojska.

Kiedy Ty cieszysz się ładną pogodą w weekend, ja wracam do życia wojskowego.
Jak widzicie, jestem w letnim mundurze, pogoda się do niego dopasowała 😉 – rozpoczęła.

Marianna Schreiber pozuje w obcisłej mini! „To dla mnie trudny czas”

Napisała także, że jest szczęśliwa w nowym miejscu i ma zamiar dzielić się tym czasem z fanami, na tyle ile będzie mogła.

Jestem bardzo szczęśliwa, że tutaj jestem!
W miarę możliwości, będę Wam chciała opowiedzieć o szkoleniu i życiu w jednostce – oczywiście wszystko za zgodą przełożonych. Jestem bardzo zbudowana profesjonalizmem, wyposażeniem indywidualnym żołnierza i wysokim poziomem szkolenia jak i samej jednostki, bo tutaj jestem i będę💪🇵🇱  – wyznała w dalszej części publikacji.

Jak myślicie, podjęła dobrą decyzję?

Marianna Schreiber, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marianna Schreiber, fot. Podlewski/AKPA

Marianna Schreiber, fot. Niemiec/AKPA

Marianna Schreiber, fot. AKPA

Marianna Schreiber, fot. AKPA

Marianna Schreiber, fot. akpa

Marianna Schreiber, fot. AKPA