Klaudia El Dursi (30 l.) to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek tej edycji Top Model. Śliczna mama dwójki dzieci, która ma na koncie sesje zdjęciowe dla Playboya, dzieli internautów.

Internautki JADĄ po Klaudii El Dursi: Ona nadaje się do Playboya a nie do high fashion i na wybiegi

Jedni są zachwyceni Klaudią i wróżą jej wspaniałą przyszłość w modelingu. Inni zauważają, że Klaudia nie zachowuje się fair – udaje, że jest „świeża” w branży, tymczasem ma na koncie sesje i jest obyta z tym klimatem. Internauci wytykają też Klaudii, że tylko udaje skromną i wstydliwą, gdy – tak naprawdę – pokazała już sporo jeszcze przed castingiem do Top Model.

Klaudia El Dursi na starych zdjęciach – miała romans z Rafałem Mroczkiem?

Tymczasem tabloidy plotkują o historii Klaudii. El Dursi, której ojciec pochodzi z Libii, na warszawskich salonach pojawiła się już 10 lat temu. Na zdjęciach z 2008 roku zrobionych podczas gali Playboya Klaudia siedzi w towarzystwie Mezo (w którego klipie wystąpiła) oraz… Rafała Mroczka.

10 lat temu plotkowano nawet, że Klaudia i Rafał są parą. Ostatecznie ich drogi się rozeszły i oboje ułożyli sobie życie po swojemu.

Klaudia El Dursi, która dostała złoty bilet w Top Model, pokazała synka

Patrząc na stare fotki Klaudii nie można powątpiewać w jej naturalną urodę. Jako 20-latka Klaudia El Dursi była równie śliczna, jak dziś. Nie widać, by w ostatnim czasie przesadzała z zabiegami medycyny estetycznej.

Klaudia El Dursi  fot. Kurnikowski/AKPA

 

Mezo, Rafał Mroczek, Klaudia El Dursi,  fot. Kurnikowski/AKPA

 

Klaudia w 2018 roku na imprezie Samochód Roku Playboya

scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA