Tamara Gonzalez Perea znana szerszemu gronu jako Macademian Girl przez długi czas była instagramową celebrytką i prowadziła modowego bloga, na którym prezentowała swoje stylizacje. Jednak w 2020 roku postanowiła przekształcić swój blog w portal o rozwoju osobistym i duchowym, a sama została trenerką z zakresu rozwoju osobistego.

Jakiś czas temu było o niej ponownie głośno za sprawą wystąpienia w programie TVP „Sprawa dla reportera”, gdzie Tamara przedstawiła się jako ekspertka od uzdrawiania dźwiękiem. Odcinek wywołał prawdziwą burzę, ponieważ zainteresowani tematem internauci zauważyli, że Tamara nie ma wykształcenia w tym kierunku, a mimo to nazywa siebie terapeutką i wystąpiła w roli ekspertki. Poirytowana oskarżeniami i hejtem w swoją stronę Macademian Girl zorganizowała 30-minutowy live na Instagramie, w trakcie którego rozliczyła się z hejterami, zapowiedziała, że jej dyplomy i certyfikaty można oglądać na ściankach w stacjonarnym sklepie oraz zapowiedziała, że wraz z prawnikiem zamierza „dochodzić sprawiedliwości”.

Tamara Gonzalez Perea rozlicza się z HEJTERAMI i oznajmia: „Ja wywodzę się z LINII SZAMANEK”

Tamara Gonzalez Perea szuka asystentki. Nietypowy zakres obowiązków

Choć po aferze ze „Sprawą dla reportera” szum wokół Tamary ostatecznie ucichł, teraz znów zdobyła zainteresowanie i uwagę mediów. Wszystko przez nową relację na Instagramie, na której zareklamowała, że… szuka asystentki!

Urokliwa grafika pt. „Pracuj ze mną! Asystentka Tamary” w szczególności intryguje dość dużym rozstrzałem obowiązków. Tamara bowiem szuka osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • odbieranie/przygotowywanie paczek do wysyłki

  • kontakt z kurierami, firmami kurierskimi czy urzędem celnym

  • koordynacje obiegu faktur

  • dbanie o zaopatrzenie w materiały spożywcze, biurowe, chemiczne

  • zajmowanie się codziennymi drobnymi zadaniami domowymi

  • pomoc w opiece nad kotami szczególnie podczas wyjazdów lub dłuższej nieobecności

  • organizacje garderoby, dbanie o jej porządek

Wśród niezbędnych wymagań kluczowe jest miejsce zamieszkania asystentki – Warszawa. Niestety, jak to bywa z ogłoszeniami o pracę publikowanymi przez celebrytów, w ogłoszeniu próżno szukać widełek płacowych lub rodzaju umowy.

To jak, chcecie poasystować Tamarze?

IG: tamaragonzalezperea

pasekkozak