Produkcja „Tańca z Gwiazdami” podjęła decyzję o tym, aby najbliższy, piątkowy odcinek odbył się bez udziału publiczności w związku z koronawirusem. Rząd zakazał imprez masowych, zamknięte zostały szkoły, uniwersytety, muzea i kina. Co dalej z show?

Celine Dion przełożyła koncerty. Była badana na KORONAWIRUSA

Taniec z Gwiazdami bez udziału publiczności

Na publiczności w studio zasiadają głównie gwiazdy, bliscy uczestników, dziennikarze. Mimo że jest to jedynie około 200 osób, więc mieści się w limitach, jeśli chodzi o organizację imprez masowych, produkcja podjęła decyzję, aby zrezygnować z tej części show.

Najbliższy odcinek „Tańca z Gwiazdami” odbędzie się bez udziału publiczności. Czy następne również – czas pokaże. Sytuacja jest dynamiczna – stwierdził Tomasz Matwiejczuk, rzecznik Polsatu w rozmowie z Pudelkiem.

Nie wiadomo też, co dalej z show. Jeśli sytuacja w Polsce się pogorszy, nagrywanie „Tańca z Gwiazdami” może zostać wstrzymane. Przy produkcji pracuje około 100 osób.

Sylwia Lipka o swojej największej RYWALCE w TzG, Julii Wieniawie. Nie uwierzycie, gdzie się POZNAŁY (WIDEO)

Taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz w historii programu. Dla uczestników to nowa sytuacja – będą musieli występować bez dopingu publiczności.

scena z: Julia Wieniawa, Stefano Terrazzino, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Edyta Zając, Michał Bartkiewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Wiktoria Omyła, Marcin Bosak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA