Teresa Dzielska i Ireneusz Czop poznali się na planie filmu „Leśne doły” w 2008 roku, gdzie narodziła się ich miłość. Związek aktorskiej pary nie przetrwał jednak próby czasu.

Kim Kardashian w końcu odniosła się do ROZWODU? „Czuję się jak przegrany”

Teresa Dzielska – Ireneusz Czop

Aktorska para w 2009 roku doczekała się córeczki Mai, jednak po ponad 12 latach wspólnego życia, zaczęli patrzeć na świat w odmienny sposób, co ostatecznie miało przyczynić się do rozpadu ich relacji.

Gwiazda „Barw szczęścia” w rozmowie z „Gazetą Krakowską” wyznała, że były partner był jej największą miłością.

W sieci pojawiło się zdjęcie POZWU rozwodowego Kim Kardashian. Znany jest powód rozpadu małżeństwa

Myślałam, że można sobie zamówić miłość na całe życie. I cóż? Nie. Moje związki zawsze były bardzo skomplikowane, najbardziej jednak ten ostatni. Irek – największa moja miłość, bez dwóch zdań, mimo że zranił mnie najbardziej. Zawsze mu powtarzałam, że całe życie na niego czekałam i dalej to powtarzam, chociaż nie jesteśmy już razem – wyznała.

Teresa Dzielska nie żywi jednak żalu do Ireneusza Czopa. Aktorka planuje skupić się na wychowaniu córki.

Między nami było mnóstwo dobrych chwil, których nigdy nie zapomnę. Niestety patrzymy na życie w dwóch różnych kierunkach. Mamy różne priorytety. Podjęłam decyzję o rozstaniu. Teraz skupiam się na córce Mai. To, co przeszłam, spowodowało, że otwieram się na drugiego człowieka, staram się nie pamiętać tego, co było złe, choć to niełatwe, patrzę w przyszłość z nadzieją i bez żalu – zaznaczyła.

Aktorka „Barw szczęścia” padła ofiarą hakerów. Pomocną dłoń wyciągnęła Kurdej-Szatan

Rozstanie z klasą?

Irenuesz Czop, Teresa Dzielska

Irenuesz Czop, Teresa Dzielska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Teresa Dzielska, fot. AKPA