W piątek w mediach zza oceanem pojawiły się doniesienia, że ​​kiedyś nierozłączna para a teraz ex spotykli się ponownie. Do pojednania miało dość po świętowaniu 23 urodzin Belli w czwartek wieczorem w Nowym Jorku. Wystawna impreza odbyła się w L’Avenue w Saks i Le Chalet, podobno w urodzinowym świętowaniu uczestniczyły takie gwiazdy takie jak Taylor Swift i Hailee Steinfeld.

Bella Hadid na randce z The Weeknd bez biustonosza (ZDJĘCIA)

Bella Hadid i The Weeknd wrócili do siebie ?!

Plotkuje się, że Bella Hadid i The Weeknd ożywili swój romans. Według E! News para ponownie randkuje, ponieważ Abel uczestniczył w urodzinowej imprezie królowej wybiegu, razem z jej przyjaciółmi i rodziną w nowojorskiej restauracji L’Avenue na początku tego tygodnia. To, że The Weeknd uczestniczył w przyjęciu, tak naprawdę nie musi oznaczać, że Bella Hadid postanowiła do niego wrócić. Wielu ludzi sądziło, że skoro spędzili razem noc na imprezie to są razem.

Kiedyś kochankowie teraz przyjaciele

Jak się okazało osoba z bliskiego otoczenia Belli Hadid podała do wiadomości, że byli kochankowie darzą się jedynie przyjacielskimi uczuciami i nie ma nic romantycznego w ich spotkaniach. Ze względu na łączącą ich przeszłość, postanowili nie zrywać kontaktu tylko pozostać w koleżeńskich stosunkach.

Bella przygotowuje się do swoich zobowiązań związanych z tygodniem mody, a Abel pracuje nad swoją muzyką i nadchodzącym debiutem aktorskim – powiedziała osoba z bliskiego toczenia supermodelki

ZOBACZ WIĘCEJ:
Smutna Bella Hadid na NIEUDANEJ randce z The Weeknd! (ZDJĘCIA)

Bella Hadid w bikini odsłaniającym pupę; nie zostawiła NIC dla wyobraźni (ZDJĘCIA)

Bella Hadid wysłała na Instagramie znak do The Weeknd

View this post on Instagram

Libra ♎️ Baby🖤

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Bella Hadid The Weeknd

Fot.FORUM/Backgrid

Bella Hadid The Weeknd

Fot.FORUM/Backgrid

Bella Hadid The Weeknd

Fot.FORUM/Backgrid

Bella Hadid The Weeknd

Fot.FORUM/MegaAgency

Bella Hadid The Weeknd

Fot.FORUM/MegaAgency

Sonda

poll-violet

Czy Bella Hadid i The Weeknd powinni do siebie wrócić?