Kim Kardashian (40 l.) i Kanye West (43 l.) chcą zakończyć swoje małżeństwo. Celebrytka nie widzi już szans na jego naprawę. Jak wygląda historia ich związku?

Kim Kardashian i Kanye West ROZWODZĄ się po 6 latach małżeństwa!

Kim Kardashian i Kanye West – jak się poznali?

Kim Kardashian i Kanye West poznali się w 2004 roku, gdy gwiazda była po rozwodzie z Damonem Thomasem, a raper związany był z modelką Alexis Phifer. Wtedy celebrytka pracowała jako asystentka Brandy i Kanye odwiedził je w studio. Bliższy kontakt nawiązali dopiero w 2007 roku na gali MTV. W międzyczasie wypłynęła sekstaśma Kim, przez którą Kanye trochę się zniechęcił – twierdzono, że spotykanie się z nią zrujnuje mu karierę.

Kim Kardashian w 2011 poślubiła Krisa Humrpiesa, z którym rozwiodła się po 72 dniach. Dopiero wtedy zaczęły pojawiać się doniesienia o jej romansie z Kanye.

W 2012 raper napisał na Twitterze:

I just f*cked Kim so hard

Wpis szybko zniknął, ale to tylko podsyciło plotki – w końcu raper publicznie ogłosił, że uprawiał seks z Kim. Rok później, w 2013 roku na świat przyszła ich córka North.

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi fot. Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian pozuje NAGO. WOW, co za figura – piszą fani

Ślub Kim Kardashian i Kanye Westa

Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub 24. maja 2014 roku we Włoszech.Był on niespodzianką dla ich gości, którzy początkowo wylądowali w Paryżu na przyjęciu zaręczynowym, a później zostali przetransportowani w miejsce docelowe. Gwiazda miała piękną suknię od Givenchy. Na ceremonii było 600 gości, na scenie wystąpił m.in. John Legend i Lana Del Rey.

Kim Kardashian i Kanye West – dzieci

Kim Kardashian 15. czerwca 2013 roku urodziła córkę North, jeszcze zanim wzięła ślub z Kanye. Ich syn Saint przyszedł na świat 5. grudnia 2015 roku. Celebrytka bardzo źle znosiła drugą ciążę i istniało ryzyko, że jej nie donosi. Z tego względu, przy kolejnych dzieciach zdecydowała się wynająć surogatkę. 16. stycznia 2018 roku urodziła się Chicago, a 10. maja 2019 roku syn Psalm.

To dlatego dziecko Kim i Kanyego urodzi surogatka: Moja mama PŁAKAŁA!

View this post on Instagram

📷 @voguemagazine

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim Kardashian i Kanye West – rozwód, kryzys w związku

W mediach już wiele razy pojawiały się plotki o rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa, jednak zawsze udawało im się dogadać. Największy kryzys dotknął ich w 2016 roku, gdy raper przeszedł załamanie nerwowe. Miało ono miejsce niedługo po napaści na Kim w Paryżu, gdzie ją okradziono. Kanye miał zaatakować pracownika siłowni – wtedy jego lekarz poprosił o interwencję służb medycznych i policji. Ostatecznie trafił do szpitala psychiatrycznego. Wcześniej raper dziwnie zachowywał się na swoich koncertach. Musiał odwołać swoją trasę.

W 2020 roku choroba dwubiegunowa rapera nasiliła się. Publicznie ogłaszał, że chce się rozwieść z Kim. Chociaż próbowali naprawiać małżeństwo, w styczniu 2021 roku pojawiły się doniesienia o ostatecznej decyzji o rozstaniu.

Dramat! Co NAPRAWDĘ kryje się za napadem na Kim Kardashian?

 

Kanye West i KIm Kardashian

Kanye West i Kim Kardashian fot. Forum/Backgrid

Kim Kardashian i Kanye West razem na pokazie

Kim Kardashian i Kanye West razem na pokazie fot. Forum/Backgrid

Kim Kardashian i Kanye West na ślubie znajomych

Kim Kardashian i Kanye West na ślubie znajomych fot.Forum/BACKGRID USA