Za kilka tygodni na antenie TVN wystartuje kolejny sezon programu „Ameryka Express”. Show, jak wcześniej, będzie emitowane w środy o 21:30. Pierwszy odcinek mamy zobaczyć 4 marca, a druga edycja będzie łącznie liczyła 13 odcinków. Uczestnicy już dawno mają za sobą nagrania, ale dopiero teraz w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu.

Ameryka Express: Zdrowie jednego z uczestników było ZAGROŻONE

„Ameryka Express” są pierwsze zdjęcia z planu!

Program cieszy się dużą popularnością wśród widzów, więc kwestią czasu było pojawienie się kolejnego sezonu. Pierwszy sezon nazywał się „Azja Express”, a uczestnicy podróżowali oczywiście po Azji. W 2018 roku, celebryci rywalizowali w Ameryce Południowej, w związku z tym program zmienił nazwę na „Ameryka Express„. Przypomnijmy, że w show, duety muszą pokonać wyznaczoną trasę, przeżyć za jednego dolara oraz załatwić sobie transport i nocleg. Drużyna, która jako ostatnia dotrze do celu, odpada.

Formuła się nie zmienia, nazwa jak na razie też zostaje bez zmian. Nowi oczywiście będą uczestnicy i prowadząca. Poprzednio gospodynią była Agnieszka Woźniak-Starak, jednak po 2. edycji zrezygnowała z tej roli. Zastąpiła ją Daria Ładocha. Jak się sprawdzi w roli prowadzącej? Dowiemy się już wkrótce. Tymczasem możemy podejrzeć, jak uczestnicy radzili sobie na planie. Na Facebooku programu pojawiło się kilka zdjęć.

ZOBACZ TEŻ:

Kim jest Daria Ładocha? Czy to ona jest Agentem z drugiego sezonu show?

Ameryka Express: PRZERAŻAJĄCY wypadek autobusu – wpadł w przepaść

Mocne słowa Woźniak-Starak o AFERZE w Ameryka Express: Wstyd mi