Reality show „Big Brother” budzi spore kontrowersje. Popularny program ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Poprzednia edycja wylansowała nowe gwiazdy, które odnajdują się w show-biznesie z lepszym i gorszym skutkiem. Program w dalszym ciągu nie przestaje zaskakiwać. Ku zdumieniu wszystkich, ogłoszono, że w trybie natychmiastowym dom Wielkiego Brata musiała opuścić jedna z uczestniczek. Ola Balawender dopuściła się złamania regulaminu programu. Co takiego zrobiła uczestniczka reality show, że produkcja postanowiła wyrzucić ją z domu?

„BIG BROTHER”: WSZYSCY ZOBACZYLI PIERSI MALWINY!

Ola Balawender złamała regulamin Wielkiego Brata i została wyrzucona z domu!

Na kilka dni przed ogłoszeniem wyniku głosowania widzów, z programu została karnie wyrzucona uczestniczka, Ola Balawender. Wszystko przez złamanie zasad programu. Jak można przeczytać w oświadczeniu decyzja Wielkiego Brata jest ostateczna.

W związku z  rażącym naruszeniem regulaminu przez Olę Balawender, złamaniem najważniejszego prawa zakazu rozmów o nominacjach i nominowanych Wielki Brat zdecydował, że uczestniczka w trybie natychmiastowym musi opuścić program. Decyzja Wielkiego Brata jest ostateczna i nieodwracalna.

Co takiego zrobiła uczestniczka, że musiała pożegnać się z programem? I czy było to tak straszne przewinienie?

Podczas wczorajszego streamu na player.pl, Ola próbowała wpłynąć na wyniki głosowania widzów sugerując na kogo powinni oddawać głosy. Zasady panujące w Domu Wielkiego Brata są jasne – nie wolno rozmawiać o nominacjach, szeptać, ani namawiać do głosowania na konkretnych uczestników – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Rozmawiając z pozostałymi uczestnikami programu, Ola odkryła, że Gosia, czyli jedna z osób nominowanych do odejścia, nie chce już gotować obiadów dla pozostałych zawodników. Wówczas Balawender zwróciła się do widzów, namawiając ich do wysyłania sms-ów.

Ludzie, no, patrzcie, co się dzieje! Myślcie i wysyłajcie sms-y, ja wam mówię!

Regulamin reality-show mówi jasno, że uczestnicy mają absolutny zakaz rozmawiania o nominacjach, jak i namawiania do głosowania przeciwko konkretnym mieszkańcom domu Wielkiego Brata. Ola będzie gościem Big Brother Nocą dzisiaj o 23:10 na antenie TVN7.

Oglądacie ten program?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gabi Drzewiecka, nowa prowadząca Big Brother. Czym się zajmuje? Kim jest jej partner?

Produkcja UJAWNIŁA pierwszych kandydatów do Big Brother 2

Igor Jakubowski z Big Brothera może pochwalić się kolejnym sukcesem. BRAWO!

Big Brother

scena z: Przemysław Karda, Gabi Drzewiecka, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA