Reality-show „Big Brother” powróciło po latach i okazało się hitem. Widzowie z chęcią śledzili życie mieszkańców domu Wielkiego Brata Przed nami kolejna edycja. Produkcja ujawniła trzech kandydatów, z których jeden dostanie się do programu.

Igor Jakubowski z Big Brothera może pochwalić się kolejnym sukcesem. BRAWO!

Uczestnicy Big Brother 2 w Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN gościły trzy osoby, które będą walczyć o miejsce w „Big Brotherze”: Wiktoria, Martyna i Seweryn.

 

To widzowie zadecydują, kto z nich zamieszka w domu Wielkiego Brata.

Tak powiedziała o sobie Wiktoria:

Widzowie nie będą się ze mną nudzić. Warto na mnie postawić. Jestem spontaniczna, odważna i zawsze dążę do celów, które sobie ustalam. W moim życiu ważna jest muzyka i to, żeby być sobą, bo to jest warte wszystkiego.

Martyna tak przekonywała widzów:

Spontanicznie zgłosiłam się do programu. Potraktowałam to, jako los na loterii. Namawiali mnie znajomi, mówili, że jestem przebojowa i zrobię szał. Jestem dziewczyną z małego miasta, ale mam niezwykły temperament. Lubię komplementować ludzi i jestem kosmetyczką. Pomagam kobietom i pokazuje im, że nie muszą wiele zmienić, żeby pięknie wyglądać.

Seweryn zdobył się na odważne wyznanie.

Płaczę na filmach. Jestem wrażliwcem. W castingach mówiłem, że płakałem na „Narodzinach gwiazdy”. Chcę pokazać, że mam talenty, bo podobno umiem śpiewać i przełamać stereotyp mięśniaka.

Komu kibicujecie?

ZOBACZ TAKŻE:

Big Brother: Magda Wójcik planuje poważną operację! Ułatwi jej to funkcjonowanie na co dzień

Big Brother: Justyna Żak zabrała głos w sprawie toksyczności w relacji ze swoim chłopakiem – Pawłem

Chłopak Justyny Żak z Big Brothera, Paweł, opowiedział o swoich operacjach plastycznych – mamy zdjęcie PRZED