Hania Balwierczak pojawiła się w programie „Hotel Paradise” dopiero w trakcie trwania show. Niestety, nie zagościła w nim na długo i odpadła już po kilku dniach. Mimo to jest uczestniczką, która wzbudziła wiele emocji i widzowie na pewno szybko o niej nie zapomną.

„Hotel Paradise 2”. Pojawiła się nowa dziewczyna, jeden z uczestników mocno gra na nerwach…

Hania Balwierczak zoperowała nos?

Balwierczak dała się poznać, jako bardzo pewna siebie osoba, która ma wysokie poczucie własnej wartości. Hania nie przejmowała się także negatywnymi komentarzami na temat jej wyglądu. Sama od razu przyznała, że wie, że nie spodoba się wszystkim.

Na pewno nie podobam się wszystkim mężczyznom. Na pewno nie spodobam się każdemu. Jestem osobowością narcystyczną – wyznała.

Nawet w rozmowie z uczestnikami, którzy nie kryli, że Hania nie jest w ich typie, wyjaśniła, że wyróżnia się od dziecka i wcale jej nie przeszkadza to, że wiele osób zwraca na nią uwagę.

Absolutnie mi to nie przeszkadza. Od dziecka się wyróżniam i jestem oswojona z tym, że gdziekolwiek nie jestem to zawsze niosę ten ciężar bycia inną i jest to dla mnie naturalne – powiedziała.

Czyżby jednak niemiłe słowa pod jej adresem spowodowały, że jednak zapragnęła zmienić coś w swoim wyglądzie? Na profilu uczestniczki „Hotelu Paradise” pojawiło się zdjęcie z opatrunkiem na nosie. Internauci jednak mają wątpliwości, czy faktycznie go zoperowała, czy tylko zażartowała z obserwatorów.

  • Nie zmieniłabyś noska… mówiłaś, że bardzo go lubisz.
  • Dużo siły skarbie, najgorsze za Tobą.
  • Mam nadzieję, że to charakteryzacja.
  • O widzę, że ktoś nie wytrzymał presji. Zarzekałaś się w programie, że jesteś wyjątkowej urody, i że nic nie zmienisz. A jednak.
  • Nie no fejk. Hanusia mówiłaś, że noska nie ruszasz! Co by nie było i tak jesteś i będziesz piekna!
  • Hania Ty wariatko! Nie wierzę.
  • Zawsze byłaś i będziesz kochana z zrobionym nosem czy bez trzymaj się obyś szybko doszła do siebie .
  • Powiedz, że to żart – piszą internauci.

A Wy, jak myślicie?

 

ZOBACZ TEŻ:

Żywa Barbie, Jessica Alves przeszła KOLEJNĄ operację! Nos poprawiła 12 RAZ

Doda o operacjach plastycznych. „To jest sprzeczne z młodym wyrazem twarzy”