Klaudia El Dursi (31 l.) miała okazję sprawdzić się w roli prowadzącej reality-show „Hotel Paradise”. Nikt nie spodziewał się, że sytuacja na świecie będzie tak szybko się zmieniać w związku z koronawirusem. Klaudia utknęła na Bali i jak przyznała, jej serce matki krwawi – bo jest z dala od najbliższej rodziny.

Ale ona jest SEXY! Klaudia El Dursi w samym BIKINI tańczy na Bali

Klaudia El Dursi sama na Bali podczas epidemii koronawirusa

Koronawirus w dalszym ciągu zbiera swoje żniwo. W Polsce potwierdzono ponad 60 przypadków zachorować na wirusa, w czym dwie osoby nie żyją. W innych częściach świata sytuacja wygląda dramatycznie. Z powodu tak szybko rozprzestrzeniającej się epidemia rząd Polski podjął decyzję, by zamknąć granice państwa i zmniejszyć przepływ ludzi do naszego kraju. Wiąże się to z tym, że loty międzynarodowe zostały zawieszone na co najmniej 10 dni.

Straszna wiadomość! Polski piłkarz zarażony KORONAWIRUSEM

Klaudia El Dursi na własnej skórze przekonała się o tym, jak poważna jest sytuacja. Modelka nie może wrócić do kraju i postanowiła zabrać głos w tej sprawie na InstaStory.

Klaudia udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na  którym pozuje ze smutną miną a w tle można zobaczyć ocean. Takie widoki nie cieszą modelkę, która w tym czasie wolałaby przebywać z najbliższą rodziną, partnerem i dwójką synów.

View this post on Instagram

Z nadzieją na lepsze jutro..

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Kochani, dostaje od was bardzo dużo pytań, co u mnie, czy Bali jest bezpieczne, dlaczego jestem tutaj bez rodziny… Bali już też nie jest bezpieczne, tak naprawdę chyba nie ma miejsca, gdzie byłoby jeszcze bezpiecznie. Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli. Jestem bez rodziny dlatego, że w zaistniałej sytuacji musieliśmy zmienić swoje plany – zaczęła Klaudia

Modelka przyznała, że tak długo rozłąka z rodziną wiele ją kosztowała, tęskniła za dziećmi i partnerem ale pocieszała się, że to już niedługo. Klaudia odliczała dni do powrotu, a okazało się, że powrót może nie być taki prosty. Wszystkie loty do Polski zostały odwołane na okres 10 dni z możliwością przedłużenia.

Wszystko zależy od tego, jak będzie wyglądała sytuacja z koronawirusem.

Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną. Odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski. Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni. Nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać – powiedziała

View this post on Instagram

#thatview ❤️💋

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Fani w sekcji komentarzy próbowali pocieszyć Klaudię i dodać jej otuchy miłymi słowami.

Nie zazdroszczę Klaudia straszne czasy przyszły !!!daleko od bliskich i w dodatku granice zamknięte w Polsce… ale to już pewnie wiesz . Jednego czego zazdrościmy to widoki masz piękne. Miejmy nadzieje, że wszyscy się zmobilizują to wtedy opanujemy pandemie.

Jesteś dzielna. Zaraz się to skończy

Po burzy zawsze wychodzi słońce

Współczuje Ci bardzo. To musi być okropne uczucie nie mając bliskich obok – pisali zmartwieni fani

Ratownicy medyczni sprawdzają Natalię Kukulską, czy nie ma KORONAWIRUSA (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska o życiu w Niemczech w dobie koronawirusa. Podjęła decyzję dotyczącą Klary

Klaudia El Dursi zrezygnuje z modelingu i zostanie prowadzącą nowego show?