Sofia Richie (21 l.) kilka tygodni temu rozstała się ze Scottem Disickiem. Nie do końca wiadomo, co było przyczyną rozpadu ich związku, ale wszystko wskazuje na to – że Richie zdecydowanie lepiej bawi się jako singielka. Została przyłapana na plaży z przyjaciółmi. Celebrytka promiennie się uśmiechała i nie wyglądało na to, żeby przejmowała się niedawnym zakończeniem związku.

Sofia Richie w BIKINI. (Była?) dziewczyna Scotta Disicka bez Photoshopa też jest HOT? (ZDJĘCIA)

Uśmiechnięta Sofia Richie bawi się po rozstaniu z Scottem

Związek Sofii Richie i Scotta Disicka od początku budził spore kontrowersje. Pikanterii tej relacji dodawał fakt, że Scott był o 16 lat starszy od swojej dziewczyny. Dodatkowo, Sofia musiała się zmierzyć z tym, że w życiu jej chłopaka wciąż obecna jest była partnerka, Kourtney Kardashian i gołym okiem było widać, że Scott darzy ją wyjątkowym uczuciem.

Nagle ich relacja popsuła się. Mimo, że Sofia nic nie komentowała w mediach aż huczało od plotek, które w końcu potwierdziły się i wyszło na jaw – że para po trzech latach zakończyła związek.

Sofia Richie dała UNFOLLOW Kourtney Kardashian na Instagramie

Richie nie wygląda jakby cierpiała z tego powodu. Fotoreporterzy przyłapali celebrytkę na plaży. Sofia była otoczona przyjaciółmi i widać było, że świetnie się bawi. Cały czas promiennie się uśmiechała i nawet nie przeszkadzało jej towarzystwo paparazzi.

Scott Disick, po rozstaniu z Sofią Richie, publikuje zdjęcie z wakacji z Kourtney

Celebrytka tego dnia postawiła na wygodny zestaw, na który składały się szare spodnie dresowe i bluza w tym samym kolorze. Richie miała rozpuszczone włosy i zrezygnowała z makijażu.

Uśmiechnięta Sofia Richie imprezuje z przyjaciółmi na plaży.

Sofia Richie, fot.Forum/Backgrid USA.

Jednak za oceanem tabloidy donoszą, że Richie w dalszym ciągu ma słabość do swojego ex. Byli widziani razem na plaży, ale nie zachowywali się jak para. Później Sofia pojawiła się w posiadłości Scotta.

Wygląda na to, ze ich związek zmienia się jak w kalejdoskopie, ale jedno jest pewne – z pewnością jeszcze o nich usłyszymy.

Myślicie, że do siebie wrócą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sofia Richie i Scott Disick przyłapani razem – modelka walczy o związek ze starszym partnerem (ZDJĘCIA)

Scott Disick chce wrócić do Kourtney Kardashian? FLIRTUJE z nią na Instagramie

FLANELOWA koszula Kourtney Kardashian ma być dowodem na to, że celebrytka znów jest BLISKO ze Scottem Disickiem

Sofia Richie i Scott Disick razem na jachcie.

Sofia Richie i Scott Disick. Fot.Forum/Mega Agency.

Sofia Richie i Scott Disick spacerują po plaży.

Sofia Richie i Scott Disick. Fot.Forum/ Mega Agency.