Weronika Rosati (37 l.) jest jedną z polskich aktorek, które robią karierę również za granicą. Ostatnio okazało się, że dostała jedną z głównych ról w 12. sezonie serialu „NCIS: Los Angeles”. Kilka dni temu mieliśmy możliwość zobaczyć na jej instastory, jak wygląda praca na planie w amerykańskim serialu.

Weronika Rosati robi karierę w Los Angeles

Weronika Rosati w ZJAWISKOWEJ kreacji z trenem projektu swojej mamy

Weronika Rosati dzisiaj pochwaliła się kolejnym sukcesem. Opublikowała zdjęcia z radia w Los Angeles, w którym opowiedziała o swojej kolekcji osobistych rzeczy Elizabeth Taylor i nie tylko:

Jestem bardzo podekscytowana że mogę podzielić fajnym projektem który zrobiłam ostatnio w LA😄 Jak wiecie zbieram pamiatki filmowe i często uczestniczę w aukcjach firmy @juliens_auctions i tam też zdobyłam dużo osobistych rzeczy Elizabeth Taylor. Teraz właśnie moi znajomi z @juliens_auctions mnie zaprosili na wywiad w którym opowiadam troche o mojej kolekcji i o swojej pracy w USA. Ciesze się że moge z wami podzielić się linkiem który jest w moim stories – napisała Rosati.

Weronika Rosati pokazała TWARZ córki. Elizabeth skończyła 3 lata

 

Weroniks Rosati została zdradzona

Weronika Rosati, SK:, Gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, , Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2019.

Weronika Rosati w Kalifornii

Weronika Rosati/fot. Instagram/weronikarosati