Weronika Rosati lata temu była związana z Piotrem Adamczykiem. Jak tłumaczyła w wielu wywiadach, była to wyjątkowa sytuacja: „Jestem aktorką, która nie ma w zwyczaju wiązać się z aktorami z planu filmowego. Nie potępiam tego, uważam, że każdy ma prawo robić, co chce, ale akurat mi się to nie zdarza. No może poza wyjątkiem, który nie powinien stanowić reguły”.

Uraz Weroniki Rosati jest poważniejszy niż informowano?

Wypadek Weroniki Rosati z Piotrem Adamczykiem. Do dziś mierzy się z konsekwencjami

W 2013 roku Weronika Rosati i Piotr Adamczyk mieli wypadek samochodowy, podczas którego aktorka doznała nieodwracalnych uszkodzeń nogi.

Pierwsze miesiące były walką o to, żebym w ogóle nie była kaleką. Ludzie nie wiedzą o tym, ale to był bardzo poważny wypadek i bardzo poważny uraz, który nie jest wyleczony, moja noga nigdy nie będzie zdrowa – tłumaczyła kiedyś aktorka w wywiadzie.

Ostatnio jeden z fanów przypomniał Weronice Rosati o tym nieszczęśliwym wypadku. Zapytał, czy nadal ma problemy z nogą: „Jak się ma pani noga po tak ciężkim złamaniu? Ciągle pani odczuwa jakieś dolegliwości?”

Weronika Rosati w Gdyni: „Powiedziałam, że jeżeli da komukolwiek innemu tę rolę to przegryzę tej aktorce aortę”

Okazuje się, że aktorka do dziś mierzy się z konsekwencjami po wypadku:

Codziennie zmierzam się z ograniczeniami związanymi z niepełną sprawnością mojej nogi. Co tydzień muszę mieć rehabilitację, inaczej mnie boli. Niestety… – odpowiedziała na pytanie Rosati.

Znany aktor nie chciał wystąpić z Weroniką Rosati!

 

Weronika Rosati, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Weroniks Rosati została zdradzona

Weronika Rosati, SK:, Gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, , Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2019.

Weronika Rosati fot. Jacek Kurnikowski/AKPA