W najnowszym wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” Weronika Rosati ubolewa nad swoją karierą w Polsce. Aktorka twierdzi, że w środowisku aktorskim jest wiele osób, które chcą jej zaszkodzić.

Weronika Rosati źle traktowana przez kolegów z branży

Od dłuższego czasu Rosati nie mieszka w Polsce. Jako jedna z niewielu polskich aktorek postanowiła wyjechać do USA i tam rozwijać swoją karierę. Aktualnie mieszka w Los Angeles i próbuje swoich sił u boku amerykańskich aktorów. Jednym z jej sukcesów był występ u boku Nicolasa Cage’a.

Oburzona Weronika Rosati NIE ZGADZA SIĘ z wyrokiem ws. Amber Heard i Johnny’ego Deppa!

Okazuje się jednak, że aktorka nie zamykała się całkiem na karierę w Polsce, jednak jak twierdzi, jest wiele osób, które starają się jej to uniemożliwić. Pomimo wygranego castingu, znany aktor odmówił wspólnego występu przed kamerą.

Weronika Rosati ukrywa przed córką, że Elizabeth Taylor nie żyje

Wiem, że są pewne osoby, bardzo wpływowe, w środowisku filmowym, które nie są mi życzliwe, a nawet chcą zaszkodzić (…) Dowiedziałam, że aktor, który grał w tym filmie główną rolę, powiedział, że „z powodów osobistych nie życzy sobie, żebym z nim wystąpiła na planie” – powiedziała w „Wysokich Obcasach”

Żałujecie, że Weronika nie gra w polskich filmach?

Nicolas Cage, Lisa Marie Presley/fot. Reuters/Forum

scena z: Weronika Rosati, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Weronika Rosati, fot. Filip Radwański/AKPA

scena z: Weronika Rosati, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA