Wersow w 2018 roku dołączyła do „Ekipy Friza” jako jego dziewczyna. Szybko zaczęła bić rekordy popularności i prowadzić własny kanał na YouTubie. W 2021 Friz i Wersow zaręczyli się na Santorini.

Jakiś czas temu zakochani wprowadzili się do nowego domu w Krakowie, tym samym oddzielając się od reszty „Ekipy”, która dotychczas mieszkała razem w wielkim apartamencie. Nowy, piętrowy dom Wersow i Friza charakteryzuje się przede wszystkim mocno futurystycznym wyglądem z przewagą betonu i szarości. Para na terenie nowej nieruchomości ma również nieduży basen, w którym Wersow chętnie spędza upalne, letnie dni.

Ekipa się rozpadła! Friz i Wersow nie rozmawiają z resztą EKIPY?

Wersow pozuje w basenie w seksownym kostiumie. Podobny ma Julia Wieniawa

W nowym poście na Instagramie Wersow korzystająca z uroków lata i wysokich temperatur postanowiła schłodzić się w swoim basenie jednocześnie popijając drinka. Na jednym ze zdjęć w kadrze pojawił się piesek Wersow o imieniu Chmurka, który szybko skradł show zaczepiając swoją właścicielkę.

Uwagę fanów przykuł również seksowny, dwuczęściowy kostium kąpielowy, łudząco podobny do tego, który miała Julia Wieniawa na Malediwach. Zmysłowe zdjęcia, piękna Wersow i jej kostium szybko rozgrzały fanów, którzy zasypali celebrytkę komplementami zarówno na temat wyglądu, pieska jak i nowego domu:

Hottówa

Boska!

aww ta chmureczka

chmurka..największa słodzina

To zdjęcie z chmurką jest za słodkie ja nie mogę

cudowny ten wasz nowy dom

jakie piękne te zdjęcia

OMG jaka śliczna

Jesteś przepiękna

piękny domek

śliczny ten basen!!

Nie zabrakło również komentarza od samego Friza, który napisał swojej narzeczonej:

Mega hot

Wersow pozuje w basenie w seksownym kostiumie. Podobny ma Julia Wieniawa

IG: wersow

Jak wam się podoba Wersow w tym kostiumie? Komu bardziej pasował, Weronice czy Julii Wieniawie?

Wersow pozuje w basenie w seksownym kostiumie. Podobny ma Julia Wieniawa

fot. zachwieja_studio, IG: wersow