Wesele Karoliny Pisarek i Rogera Salli było dużym wydarzeniem w show-biznesie. Media zalała fala zdjęć i relacji z imprezy zorganizowanej przez parę. Okazuje się, że na jej przygotowanie wydali ogromną kwotę. Według magazynu Party wszystko kosztowało MILION ZŁOTYCH!

Gdzie Karolina Pisarek i Roger Salla będą żyć po ślubie? Ogromna willa na warszawskim Wilanowie za prawie 5 milionów złotych wieje luksusem!

Karolina Pisarek wydała milion złotych na wesele

Wydawać by się mogło, że wesele za milion złotych odbyło się co najmniej na jakieś egzotycznej wyspie. Okazuje się jednak, że tyle można wydać na imprezę zorganizowaną kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy!

Para na swój ślub i wesele wybrała Pałac i Folwarku Łochów, gdzie pojawiło się oprócz bliskich, także wielu celebrytów.

Oczywiście było mnóstwo jedzenia i alkoholu, dekoracji, a także wiele atrakcji. Główną z nich był koncert Boba Sinclaira, a także pokaz fajerwerków:

Bajkowy ślub udało się uzyskać dzięki 7,5 tysiącom kwiatów i elementom florystycznym, które dowieziono na miejsce ceremonii aż w trzech tirach! Efekt dopełniły lustrzane elementy, elegancka zastawa i personalizowane stoliki, a także specjalnie przygotowane strefy dla gości „K & R Kingdom”, inspirowane pasjami pary młodej – czytamy w gazecie.

Gdzie Karolina Pisarek i Roger Salla spędzą MIESIĄC MIODOWY?

Panna młoda na ten dzień miała przeznaczone aż trzy kreacje. Jedna z nich kosztowała ponoć aż 30 tysięcy złotych! Para zapewniła także noclegi dla wszystkich gości, a koszt tzw. talerzyka oscylował w granicach 360 złotych. Trzeba przyznać, że to naprawdę zawrotna kwota. Było tyle warte?

Karolina Pisarek wzięła ślub

Karolina Pisarek wzięła ślub

Karolina Pisarek wspomina ślub i dzieli się nagraniami z wydarzenia