Wiadomo, kto zastąpi Małgorzatę Rozenek w “Dzień Dobry TVN”!

czwartek 22 czerwca, na Instagramie „Dzień Dobry TVN” pojawił się niespodziewany komunikat o zmianach w programie. Okazuje się, że stacja wzięła przykład z Edwarda Miszczaka i zdecydowała się na czystki w kadrze prowadzących. W „Dzień dobry TVN” nie zobaczymy aż pięcioro dotychczasowych prowadzących: Małgorzaty Rozenek-Majdan, Agnieszki Woźniak-Starak, Małgorzaty Ohme, Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika, choć dwie pierwsze dostaną swoje własne, nowe programy.

Małgorzata Rozenek marzyła o prowadzeniu DDTVN. Teraz komentuje swoje odejście

Aleksandra Kwaśniewska powraca do “Dzień dobry TVN”. Zastąpi Małgorzatę Rozenek

Od momentu ogłoszenia zmian w programie, internauci z zapartym tchem śledzą kolejne ogłoszenia i typują nazwiska dziennikarzy, którzy mogliby zastąpić swoich dotychczasowych ulubieńców.

Wiadomo już jakie losy czekają Małgorzatę Rozenek, która dostanie własny program “Bitwa o gości”, w którym właściciele hoteli, pensjonatów i kempingów będą testować nawzajem swoje miejsca. Kto jednak zastąpi Gosię jako prowadzącą DDTVN? Okazało się, że stacja postanowiła przywrócić Aleksandrę Kwaśniewską, która na wiele lat pożegnała się z TVN w 2007 roku, w wyniku skandalu ze swoim udziałem – w jednym z odcinków, bez zgody wydawcy, córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego zdecydowała się wykorzystać antenowy czas, by ze łzami w oczach stanąć w obronie swojego ojca, który był publicznie upokarzany i krytykowany, a ludzie sugerowali, że ma poważne problemy z alkoholem:

Tata wrócił z Filipin z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem. W tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem, już by nie żył – usprawiedliwiała go Ola.

Ola Kwaśniewska mogła pracować w „Pytaniu na śniadanie”. Nie zgadniecie, co ją zniechęciło

Po tej sytuacji została odsunięta od “Dzień dobry TVN” oraz stacji, jednak wróciła w 2021 roku, gdy stała się główną twarzą programu “Miasto kobiet”. Jak donosi Super Express, to właśnie tam wykazała się profesjonalizmem, który zadecydował o przywróceniu jej do DDTVN:

Ola to profesjonalistka. Umiejętnie zadaje pytania, ale też słucha swoich gości. W trakcie programu wykazała się niezwykłą klasą – czytamy w serwisie.

Ola Kwaśniewska powróci do “Dzień dobry TVN” po wakacjach, choć nie wiadomo jeszcze z kim stworzy duet. Kogo obstawiacie?

Ola Kwaśniewska: Odrzucałam propozycje pracy w TVP, bo…

pasekkozak

Aleksandra Kwaśniewska żałuje udziału w „Tańcu z gwiazdami”? „Liczyłam, że wywalą mnie w drugim odcinku”

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński, SK:, , fot. AKPA
scena z: Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Maja Ostaszewska, Julia Sobczyńska, Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
aleksandra-kwasniewska
 
3 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

tancerka, która nigdy nie tańczyła, pracownik administracji państwowej ,którym nigdy nie była ,teraz nazywa się dziennikarka chociaż mówić nie umie

Zastąpić MRM śmiało może Janoszek, była by zdecydowanie lepsza!