W sieci burza po jednym z ostatnich materiałów „Dzień Dobry TVN”. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, którzy prowadzili wtorkowe wydanie programu śniadaniowego wyśmiali wygląd koreańskiego piosenkarza, który zajął pierwsze miejsce w rankingu 100 najprzystojniejszych mężczyzn świata. Z wypowiedzi prowadzących wynika, że Jungkook z zespołu BTS nie jest odpowiednią osobą na tym miejscu. Więcej o tym TUTAJ.

Szok! Kalczyńska ŻARTUJE z dzieci ciężko pracujących w Afryce!

Afera w „Dzień Dobry TVN” – stacja przeprasza

Widzowie są wściekli – oberwało się prowadzącym i stacji TVN. Głos w sprawie zabrała także Karolina Korwin Piotrowska, która nie ukrywała, że TVN się nie popisał. Po licznych negatywnych komentarzach, stacja TVN wydała specjalne oświadczenie, w którym się tłumaczy i przeprasza!

TVN i Discovery przepraszają Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków i fanów zespołu BTS oraz K-popu, a także wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN” w dniu 28 stycznia br. oraz zachowanie prowadzących to wydanie programu. Wydźwięk audycji był całkowicie niezgodny z wartościami, które wyznajemy jako firma.

Dlatego rozpoczęliśmy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości – czytamy.

ZOBACZ TEŻ:

Sołtysik porównał kobietę do GADŻETU dla mężczyzn. Ciekawe, co na to jego żona!

Wybrano najpiękniejszego mężczyznę na świecie. Dla wielu osób to wielkie zaskoczenie

„The Crown”: tak wygląda serialowa księżna Diana. Równie stylowa?

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik/fot. AKPA

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik/fot. Kurnikowski/AKPA