Kolejna wpadka „Dzień Dobry TVN”. Po tym, jak kilka dni temu stacja TVN wyemitowała materiał o rankingu 100 najprzystojniejszych mężczyzn świata, w sieci zawrzało. Prowadzący – Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik – zadrwili z wyglądu Jungkooka koreańskiego piosenkarza, który zajął pierwsze miejsce w rankingu. Nie popisał się też reporter Adam Feder, który pytał przechodniów o wygląd Koreańczyka. Przy czym pokazał zdjęcie kolegi Jungkooka.

Sołtysik porównał kobietę do GADŻETU dla mężczyzn. Ciekawe, co na to jego żona!

Adam Feder wyrzucony z TVN. Wydał oświadczenie

Stacja TVN przeprosiła za zachowanie pracowników i za materiał, który pojawił się na antenie. Kolejnym krokiem było zwolnienie reportera, który przeprowadził sondę uliczną. Adam Feder opublikował oświadczenie, w którym również przeprosił wszystkich, którzy poczuli się urażeni.

To jeszcze kilka słów ode mnie. 3 x Tak – Tak, zakończyłem współpracę z Dzień Dobry TVN. Dziękuję wszystkim świetnym ludziom, których tam poznałem. Tak, pomyliłem gwiazdorów koreańskiej muzyki pop. Przepraszam obu Panów. Zaufałem podpisom zdjęć profesjonalnej agencji, która pomyliła ich pierwsza. Tak, takie opinie kobiet o aparycji piosenkarza, czy kogokolwiek innego, nie powinny znaleźć się w materiale. Za to przepraszam widzów, przede wszystkim fanki oraz fanów – napisał.

Anna Kalczyńska BRONIŁA swojej wypowiedzi na temat koreańskiego wokalisty. Teraz wyłączyła komentowanie

Adam Feder przy okazji skomentował zwolnienie ze stacji.


3 x Nie – Nie, nie mam pretensji do nikogo, kto decyduje o doborze tematów, zamawia materiały i ocenia je przed emisją. Nie, zrzucanie z sań na pożarcie, w moim odczuciu, nie jest najbardziej elegancką taktyką radzenia sobie z kryzysem wizerunkowym. Nie, nie mam nic do Koreańczyków. Ani do K-Popu – zakończył Feder.

https://www.facebook.com/adam.feder.7/photos/a.739947769418719/2791505547596254/?type=3&theater

ZOBACZ TEŻ:

Szok! Kalczyńska ŻARTUJE z dzieci ciężko pracujących w Afryce!

Ubrania z lumpeksu na czerwonym dywanie? Ta gwiazda stawia na ekologię

Modelka plus size wkrótce zostanie mamą. Jej ciążowe zdjęcia robią furorę

Sonda

poll-violet

Dzień Dobry TVN. Którą parę prowadzących uwielbiasz oglądać?

1

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

2

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme

3

Dorota Wellman i Marcin Prokop

4

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik

Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska/fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik/fot. Podlewski/AKPA