Ciąg dalszy afery z „Dzień Dobry TVN”. Przypomnijmy, że chodzi o materiał na temat rankingu 100 najprzystojniejszych mężczyzn świata. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, którzy prowadzili wtorkowe wydanie uznali, że Jungkook z zespołu BTS nie jest odpowiednią osobą, żeby zająć pierwsze miejsce. Mocno przy tym skrytykowali jego wygląd.

Anna Kalczyńska BRONIŁA swojej wypowiedzi na temat koreańskiego wokalisty. Teraz wyłączyła komentowanie

Reporter z „Dzień Dobry TVN” został zwolniony!

Nie popisał się także reporter, który robił uliczną sondę na temat wyglądu koreańskiego artysty i pokazał przechodniom zdjęcie innego członka zespołu BTS. W materiale mogliśmy też usłyszeć, że „mężczyźnie nie przystoi nosić kolczyków, a ten pan na zdjęciu nosi, zupełnie jak krowa”. Po emisji materiału wybuchła afera nie tylko w Polskich mediach. O zachowaniu dziennikarzy mówi się też za granicą. Stacja najpierw broniła się i wydała oświadczenie z przeprosinami, a teraz ponoć podjęła kolejne kroki. Jak informuje portal Plejada.pl, Adam Feder – odpowiedzialny za sondę uliczną, został zwolniony!

Wydawca odcinka Magdalena Kowalik-Nóżka, a także prowadzący Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik zostaną na swoich dotychczasowych stanowiskach – informuje Plejada.pl.

ZOBACZ TEŻ:

Sołtysik porównał kobietę do GADŻETU dla mężczyzn. Ciekawe, co na to jego żona!

Anna Kalczyńska komentuje niefortunny żart o śmierci swej matki

AFERA po materiale „DDTVN”. WKURZONA Korwin-Piotrowska: Ale śmieszne, połowa facetów w TVN, w szołbizie włosy doczepia i farbuje

Sonda

poll-violet

Dzień Dobry TVN. Którą parę prowadzących uwielbiasz oglądać?

1

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

2

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme

3

Dorota Wellman i Marcin Prokop

4

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik/fot. Kurnikowski/AKPA

Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska/fot. Krzemiński Jordan/AKPA