Szykują się spore zmiany w programach śniadaniowych. Niedawno informowaliśmy, że w „Pytaniu na Śniadanie” pojawi się nowy duet, ale nowe twarze zobaczymy też w „Dzień Dobry TVN”. W ubiegłym miesiącu z programu odszedł Piotr Kraśko, którego obecnie można oglądać w „Faktach”. Kinga Rusin, która wraz z nim prowadziła wydania śniadaniówki, również zdecydowała się zrezygnować z tej roli.

Nowa para prowadzących w „PnŚ”. Maciej Kurzajewski i aktorka „M jak miłość”

Anna Kalczyńska odchodzi z „Dzień Dobry TVN”?

Po tym, jak Kinga Rusin ogłosiła, że żegna się z „Dzień Dobry TVN”, jej koledzy i koleżanki z pracy zaczęli ją żegnać za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedną z takich osób jest Anna Kalczyńska. Jej wpis wywołał spore poruszenie, bo użyła sformułowania, które część osób odebrała, jako również jej pożegnanie się z „DDTVN”.

Kinga Rusin zabiera głos w sprawie odejścia z „Dzień Dobry TVN”. Tłumaczy swoją decyzję

Ludzie przychodzą i odchodzą. Nie ma nawet jak powiedzieć „do widzenia”… niech to będzie więc moje pożegnanie i podziękowanie. Dziś Kinga Rusin, niedawno Piotr Kraśko, jeszcze wcześniej Marcin Meller i Magda Mołek. A to zdjęcie jeszcze nie tak dawno robiliśmy w Dzień Dobry TVN po powrocie z wakacji. Kinga przyniosła ciasto (bezglutenowe oczywiście), śmialiśmy się i cieszyliśmy na nowy sezon. Kochani! Powodzenia we wszystkim, w co się angażujecie. Życzę Wam radości i spełnienia. Do zobaczenia! – napisała.

Pod wpisem Kalczyńskiej pojawiły się zatem pytania, czy nadal będzie prowadzić program śniadaniowy. Dziennikarka zabrała głos i wyjaśniła, że zostaje, ale faktycznie jej wpis mógł być mylący.

„Pożegnanie” – to można było zrozumieć dwojako. W sumie się nie dziwię – napisała.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Kalczyńska odtworzyła fotografię sprzed lat. „Ten sam chłopak, ta sama plaża”

Anna Kalczyńska BRONIŁA swojej wypowiedzi na temat koreańskiego wokalisty. Teraz wyłączyła komentowanie

Kinga Rusin na ściance

Kinga Rusin/fot. AKPA

Anna Kalczyńska w "Dzień Dobry TVN"

Anna Kalczyńska/fot. AKPA