Pomiędzy Magdaleną Ogórek i Kingą Rusin od dawna trwa otwarty konflikt. Panie co chwile wbijają sobie szpile, atakując się nawzajem. O co tym razem poszło?

Kinga Rusin już dano nie była tak ZDENERWOWANA. Napisała, co myśli o Ogórek i Jakimowiczu

Kinga Rusin odpowiada Magdalenie Ogórek

Magdalena Ogórek ostatnio została zapytana w wywiadzie, czy mogłaby poprowadzić program z Kingą Rusin. Odpowiedziała wymijająco dla „Pudelka”, że życzy jej wszystkiego, co najlepsze i przy okazji zaapelowała do niej o nieco większą powściągliwość.

Poza życzeniami: „wszystkiego najlepszego”, skierowałabym do niej życzenia powściągnięcia swoich emocji, bo wiele słów, których ona używa w internecie, jest bardzo krzywdzących dla innych ludzi. Wydaje mi się, że mój duet z Kingą Rusin to mógłby być jeszcze inny typ rodzaju „W kontrze”, a tak jak powiedziałam, to jest rozdział zamknięty – odpowiedziała Ogórek.

Na odpowiedź Kingi Rusin nie trzeba było długo czekać. Na Instagramie napisała w ostrych słowach, co myśli o Magdalenie Ogórek i TVP:

Wśród mocy natury. Ps. Ogórek, chorągiewka, która stała się twarzą TVPiS, najbardziej zeszmaconej, hejterskiej instytucji medialnej w służbie władzy, apeluje do mnie o „powściąganie emocji”. Apeluje więc do mnie, do nas, żebyśmy spokojnie i beztrosko, z popcornem w dłoni, akceptowali szambo płynące z TVP, publicznej instytucji ukradzionej przez pisowski rząd, żebyśmy przymknęli oko na to, co jej horda wyrabia z naszym krajem. Niedoczekanie – pisze dziennikarka.

Magdalenę Ogórek wzięto za lesbijkę

Uważa, że obóz Ogórek, Jakimowicza, Kurskiego na naszych oczach, rozkrada i niszczy Polskę i doprowadził nas do narodowej, finansowej i ekologicznej katastrofy.

„Ogórki”, „Jakimowicze” i Kurski są dla nas, większości Polaków, symbolami hańby, twarzami kurwizji, kłamiącej i jątrzącej non-stop, szczującej na ludzi, wpychającej nam chamską propagandę i słono opłacanej z naszych podatków, telewizji będącej narzędziem ludzi, którzy dokonali zamachu na polską konstytucję, niezależne sądy i trybunały, na wolność polskich kobiet i edukację naszych dzieci – tłumaczy.

Kinga Rusin wypoczywa w Grecji i grzmi: „PiS znów zrobił ludziom wodę z mózgu”

Stwierdza, że pytania o współpracę z tymi ludźmi, pisanie o ich strojach, czy jakichkolwiek wypowiedziach uważa za odrażające.

Dawanie im przestrzeni do ocieplania obrzydliwego, zeszmaconego wizerunku to jakieś nieporozumienie! Oni powinni zniknąć z przestrzeni publicznej, bo i tak już wystarczająco dużo jej sobie zawłaszczyli! Ogórek jest częścią czegoś wyjątkowo odrażającego. Wszystko co do tej pory o niej powiedziałam, podtrzymuję. I nie, nie pozwała mnie – bo wie, że mówię prawdę. Do wszystkich ludzi reżimu: zachowajcie prośby o powściągliwość dla sądów – na czas mów końcowych w waszych procesach. Do nas tych próśb nie kierujcie. Bo my wam tego, co robicie nie zapomnimy – zapowiedziała Kinga Rusin.

Kinga Rusin, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Magdalena Ogórek, SK:, , fot. AKPA