Justin Bieber po ukończeniu 18 lat ze słodkiego idola stał się zbuntowanym gwiazdorem. Chyba wszyscy pamiętają jego nocne ekscesy – nie było tygodnia, żeby w sieci nie krążył kompromitujący film z jego udziałem. Pamiętamy słynne sikanie do wiaderka w restauracji, aresztowanie i zabawy z prostytutkami.

Justin Bieber: Seasons – YouTube

[Co działo się w show-biznesie 10 lat temu]: Największe skandale Biebera! Tego nie mogłeś przeoczyć (WIDEO)

Bieber po pięciu latach zdobył się na odwagę opowiedzieć o swojej ciemnej stronie życia. W swoim serialu dokumentalnym  na YouTube wyznał, że zaczął palić marihuanę już w wieku 13 lat. Odcinek rozpoczyna się w miejscu, w którym miał miejsce pierwszy odcinek: w jego rodzinnym mieście Stratford w Ontario. Justin wraca do mieszkania, w którym mieszkał jako dziecko. Wyznał do kamery, że to właśnie tam po raz pierwszy spróbował marihuany, gdy miał zaledwie 12 lub 13 lat.

Później zaczęły się poważne narkotyki i tabletki. Przyznał się, że zażywał  MDMA, grzyby halucynogenne i leki na kaszel, żeby się relaksować.

Ludzie nie wiedzą, jak strasznie się to potoczyło. Budziłem się rano i pierwszą rzecz, którą robiłem, było zażywanie tabletek i palenie marihuany. Co gorsza, miałem ochotę umrzeć z powodu tych narkotyków i mogłem umrzeć w każdej chwili, gdyby nie ochroniarz, który sprawdzał moje tętno każdej nocy – powiedział w odcinku „The Dark Season”.

Tłumaczy, że jak każdy młody człowiek próbuje narkotyków, tylko jego wszystkie doświadczenia były przed kamerą i patrzył na to zupełnie z innej perspektywy. Patrząc wstecz, Bieber wie, że zmierzał wtedy w niewłaściwym kierunku: „Zacząłem dostrzegać złe rzeczy w tej branży”. Uważa, że wpadł w bagno, bo nikt w domu nie nauczył go odpowiedzialności, gry w zespole i nigdy nie czuł się bezpiecznie. Dopiero tego wszystkiego nauczyła go żona, Hailey, która wyciągnęła go z narkotyków i depresji.

Justin Bieber usłyszał diagnozę. Choruje na BORELIOZĘ!

Artysta wspomniał również o swojej pozycji i ludziach, którzy go otaczają. Przyznaje, że ma dużo pieniędzy i wiele innych rzeczy, co powoduje, że ma wielu ludzi wokół siebie, którzy są od niego zależni, a zarazem chcą go wykorzystać i żyć tak samo, jak on.

Justin Bieber po 4 latach przerwy wraca na scenę. Już jest pierwszy teledysk! (WIDEO)

Please Pixelate Face Prior To Publication* *** Local Caption *** Justin Bieber, Hailey Baldwin

FameFlynet, Inc – Beverly Hills, CA, USA – +1 (818) 307-4813

Portrait Face Count: 1

 

Wyciekło kolejne zdjęcie ze ślubu Bieberów – uchwycono moment wychodzenia z kościoła