Fani Biebera nie mogą się pogodzić z tym, że poślubił Hailey Baldwin, a nie Selenę Gomez. W komentarzach na YouTube czytamy, że „Justin nie patrzy się na Hailey, jak na Selenę”, „Pierwszą i prawdziwą miłością była Selena Gomez”, „Justin się zagubił i dlatego jest z Haile, ale jak tylko otrzeźwieje, wróci do Seleny”. Czy, aby na pewno?

Ślub Hailey Baldwin i Justina Biebera

Tak wyglądały przygotowywania do ślubu Justina i Hailey. Bieber w ogóle nie był zaangażowany w planowanie wesela

Właśnie pojawił się 8 odcinek „Justin Bieber: Seasons„, w którym możemy przyjrzeć się gwiazdorskiemu ślubowi w Południowej Karolinie. Chociaż Justin i Hailey wzięli ślub cywilny w Nowym Jorku we wrześniu 2018 r., postanowili rok później zorganizować wesele dla najbliższych. Do tej pory państwo Bieber pochwalili się jedynie zdjęciami z ceremonii. Teraz mamy niepowtarzalną okazję zajrzeć do samej kaplicy i usłyszeć przysięgę małżeńską.

Justin Bieber po 4 latach przerwy wraca na scenę. Już jest pierwszy teledysk! (WIDEO)

Widzimy, jak Justin przed ceremonią przypomina sobie, jak oświadczył się Hailey podczas podróży na Bahamy w lipcu 2018 r.

Zeszła po schodach … a ja tam stałem z pierścionkiem, trzęsąc się, powiedziałem: „Tak bardzo cię kocham i chcę spędzić z tobą resztę życia, wyjdziesz za mnie?”.

Fani Biebera po tym z pewnością znienawidzą Hailey. Justin zaśpiewał na weselu swoją słynną piosenkę „One Lonely Girl”, podczas której zawsze brał z tłumu jedną dziewczynę na scenę.

Byłam oszołomiona, jakby to się naprawdę działo na scenie, To było po prostu takie głupie i słodkie – wspomina Hailey.

Justin Bieber usłyszał diagnozę. Choruje na BORELIOZĘ!

Modelka przypomniała też sobie ślub siostry Alaii Baldwin:

Byłam na ślubie mojej siostry w 2017 roku i pamiętam, że ślub się skończył, byłam w pokoju hotelowym z rodzicami i pamiętam, jak płakałam. Nie mogłam przestać płakać, bo byłam samotna przez bardzo długi czas – wyznała modelka.

Dodała, że chociaż podróżowała po świecie i zawsze była blisko ludzi, to jednak wracała sama do domu i nie miała z kim dzielić się tymi doświadczeniami.

Ale teraz wszystko się zmieniło! – krzyknęła Hailey.

W materiale można zobaczyć Kylie Jenner ze Stormi, Kendall Jenner, Usher’a i Jaden’a Smitha. 

Kylie Jenner śpiewa z Justinem Bieberem. Wiekopomna chwila!