Paulina Smaszcz (47 l.) w ostatnim czasie przeszła niemałą rewolucję w życiu. Nie tylko rozstała się z wieloletnim partnerem i ojcem dzieci – Maciejem Kurzajewskim, to jakiś czas temu poinformowała, że jest w nowym związku. Dziennikarka spotyka się z Rafałem Krauze, który jest znanym biznesmenem. Paulina przekonuje, że dzięki uporowi i systematyczności można osiągnąć wiele sukcesów – teraz pokazała, jak wygląda jej forma na lato. Jesteśmy pod wrażeniem jej figury. Zobaczcie.

Paulina Smaszcz (już nie Kurzajewska) pokazała idealną stylizację na wieczór – nie boi się mocnych kolorów

Paulina Smaszcz pochwaliła się obłędną sylwetką

Paulina Smaszcz niewątpliwie jest barwną osobą – lubi podkreślać swoją osobowość kolorowymi stylizacjami. Była żona Macieja Kurzajewskiego pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała w staniku sportowym i krótkich spodenkach – dziennikarka pokazała swoją sylwetkę i trzeba przyznać, że może pozazdrościć jej niejedna o połowę młodsza kobieta.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska bez makijażu i w ręczniku na głowie rozkręca imprezę (WIDEO)

Smaszcz zachwyca płaskim brzuchem. Widać, ze musi regularnie ćwiczyć – jej ciało jest umięśnione i jędrne. Przy okazji Paulina pokazała tatuaż, który ma zrobiony na brzuchu. Dziennikarka jest wielbicielką tatuaży i ma ich trochę na swoim ciele. Ten na brzuchu wygląda jak fragment skrzydła.

Aktywność, dieta, zabiegi, nie czekać, nie przekładać, nie marudzić. Niestety każdy dzień to mobilizacja, walka ze słabością, przemawianie do siebie, że warto i trzeba. Kształtowanie charakteru i ciała. Nie dać się. Nie poddawać. Nie odpuszczać. Karmienie umysłu i ciała. Nie ma efektu jeśli nie ma pracy nad sobą. Po prostu nie ma – napisała dziennikarka.

Paulina Smaszcz pokazała płaski brzuch:

Paulina zdradziła, że taki wygląd zawdzięcza nie tylko ćwiczeniom, ale zdrowej i zbilansowanej diecie i zabiegom kosmetycznym, które są w stanie ujędrnić i wysmuklić nasze ciało. W połączeniu z treningami efekt jest piorunujący.

Internauci zachwycili się wyglądem Pauliny, pod zdjęciem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy. Fani przyznali, ze udało się Paulinie ich zmotywować.

Pani Paulinko wydrukuje sobie i powieszę na ścianie.

Wielkie WOW.

Po prostu PETARDA.

Piękna figura.

Szacun za samodyscyplinę – pisali fani od zdjęciem.

Paulina promienieje – myślicie, że to nowa miłość dała jej takiego powera?

Ładną ma sylwetkę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paulina Smaszcz-Kurzajewska znalazła nową miłość po rozwodzie – z kim się spotyka?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyznała szokującą prawdę – byłą ofiara przemocy domowej

Paulina Smaszcz-Kurzajewska mówi o nowej partnerce Maćka Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz pozuje na ściance.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, fot. Kurnikowski/AKPA.

Paulina Smaszcz w eleganckiej kreacji na imprezie branżowej.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, fot. Podlewski/AKPA.

Paulina Smaszcz pozuje na imprezie branżowej.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, fot. Kurnikowski/AKPA.