Paulina Smaszcz-Kurzajewska (47 l.) na nowo układa swoje życie uczuciowe po rozwodzie – plotkuje się, że dziennikarka z kimś się spotyka. Wszystko wskazuje na to, że Paulina dała sobie kolejną szansę na miłość. Kim jest jej wybranek? Sprawdźcie sami.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska bez makijażu i w ręczniku na głowie rozkręca imprezę (WIDEO)

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma nowego partnera – kim on jest?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski tworzyli parę przez bardzo długi czas. Małżeństwo po rozmowach zdecydowało się na rozwód – coś w ich związku się skończyło i postanowili się rozejść po 23 latach spędzonych razem. Pod koniec stycznia odbyła się ich pierwsza rozprawa w sądzie. Sama Kurzajewska przyznała, że rozstaje się z byłym mężem w „mega pokojowych warunkach”.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska skomentowała rozwód z mężem. „Mam szczęście. Rozchodzimy się megapokojowo”

Paulina w jednym z wywiadów podkreślała, że chce aby jej były partner ułożył sobie życie na nowo z kimś innym. A teraz mówi się, że dziennikarka sama postanowiła zacząć randkować.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska cała na żółto pozuje przed fotoreporterami.

Paulina Smaszcz- Kurzajewska, fot. Baranowski Michał/AKPA.

Paulina postanowiła uciąć wszystkie spekulacje i sama podzieliła się radosnymi wieściami. Na Facebooku zmieniła status z „wolny” na „w związku” i oznaczyła nowego partnera. Okazało się, że dziennikarka spotyka się z Rafałem Krauze – który w przeszłości był związany z Olgą Bończyk.

Kim jest nowy partner Pauliny Smaszcz- Kurzajewskiej, Rafał Krauze?

Rafał jest biznesmenem, od 20 lat związany z reklamą i marketingiem. Mężczyzna od siedmiu lat jest menedżerem w polskiej filii międzynarodowej agencji marketingu rekomendacji konsumenckich TRND. Jak można dowiedzieć się z ich strony, Rafał Krauze wraz ze swoim zespołem zajmuje się tworzeniem „społeczność marek i konsumentów w Europie, aby rozwijać produkty przyszłości”.

Wcześniej Rafał Krauze również pracował w firmach, gdzie zajmował się rynkiem marketingu i mediów. Był dyrektorem wydawniczym polskiej edycji „National Geographic”. Oprócz tego jest założycielem i dyrektorem agencji Sodova.

W przeszłości spotykał się z Olgą Bończyk i wtech chętnie pozował na ściankach w towarzystwie partnerki, jednak ich drogi się rozeszły.

Paulina Smaszcz Kurzajewska zdradziła, z kim się spotyka.

Paulina Smaszcz Kurzajewska zdradziła, z kim się spotyka, screen/Facebook.

Życzymy szczęścia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Pierwsza rozprawa rozwodowa już za Pauliną Smaszcz-Kurzajewską i Maciejem Kurzajewskim

Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyznała szokującą prawdę – byłą ofiara przemocy domowej

Smaszcz-Kurzajewska robi z mężem DZIWNE rzeczy po rozwodzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska bawi się z psem.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, fot. AKPA.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozmawia przez telefon.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, fot. AKPA.