Paulina Smaszcz-Kurzajewska (47 l.) rozwód z Maciejem Kurzajewskim ma już za sobą. Dziennikarka odżyła, jest szczęśliwa, a z byłym mężem pozostaje w przyjacielskich stosunkach. Kurzajewska dała się poznać jako kobieta zadbana i bardzo elegancka, która nawet siedząc w domu dba o swój wygląd – tym razem pokazała się na Instagramie w naturalnej wersji. Paulina wystąpiła bez makijażu i z ręcznikiem na głowie.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyznała szokującą prawdę – była ofiara przemocy domowej

Paulina Smaszcz Kurzajewska poczuła się jak prawdziwy DJ

Paulina Smaszcz Kurzajewska jakiś czas temu na swoim Instagramie propagowała akcję „Nie zdziadzieć na home office”, która miała zachęcić kobiety pracujące zdalnie do tego, aby nawet gdy nie wychodzą z domu zadbały o siebie, stylizację i delikatny makijaż. W końcu nie od dziś wiadomo, że kobieta zadbana lepiej się czuje sama ze sobą, czy ma większą pewność siebie.

Smaszcz Kurzajewska dała się poznać jako osoba konkretna, ceniąca niewymuszoną elegancję i klasę. Dziennikarka nawet w domu prezentuje się bardzo dobrze i dba, by się nie zapuścić. Tym razem jednak pokazała się z zupełnie innej strony.

Paulina opublikowała zabawne wideo na Instagramie, gdzie razem ze swoją przyjaciółką wczuły się w role DJ’ów i obie w samych bluzach, z ręcznikami na głowie i bez makijażu rozkręcały imprezę w domu.

Jak ja kocham weekendy i popełniać błędy!!! – podpisała filmik dziennikarka

Internauci nie ukrywali, że filmik Pauliny niesamowicie ich rozbawił. Obserwatorzy Smaszcz Kurzajewskiej zgodnie przyznali, że Paulina nie daje się negatywnej energii i potrafi bawić się w każdej sytuacji. Poza tym, fanki stwierdziły, że dziennikarka bez makijażu wygląda świetnie i bardzo młodo.

Jak ja uwielbiam kobiety zbalansowane, czyli mądre, ciekawe i z ogromnym dystansem i humorem.

Ale jazda! świetne babki.

Ale energia od Was bije!

Jesteście niemożliwe! – czytamy w sekcji komentarzy

A Wy, jak uważacie, Paulina wygląda na swój wiek?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paulina Smaszcz-Kurzajewska mówi o nowej partnerce Maćka Kurzajewskiego

Smaszcz-Kurzajewska robi z mężem DZIWNE rzeczy po rozwodzie

Pierwsza rozprawa rozwodowa już za Pauliną Smaszcz-Kurzajewską i Maciejem Kurzajewskim