Paulina Smaszcz Kurzajewska (47 l.) i Maciej Kurzajewski (47 l.) przez lata uchodzili za świetnie dobrane i zgodne małżeństwo. Gdy wyszło na jaw, że są w trakcie rozwodu, fani pary byli zszokowani. Pod koniec stycznia ich małżeństwo przeszło do historii. Zdecydowali się na cichy i szybki rozwód. Teraz Paulina na łamach „Twojego Imperium” powiedziała o nowej miłości dziennikarza.

Paulina Smaszcz Kurzajewska rozwodzi się z mężem po 23 latach małżeństwa

Paulina Smaszcz Kurzajewska mówi o nowym związku Maćka

Paulina i Maciek tworzyli, jak wszystkim się zdawało zgodne małżeństwo przez 23 lata. Nie zawsze jednak w życiu wszystko jest w jasnych barwach. Związek dziennikarzy przechodził kryzys. Paulina przyznała, że to ona zdecydowała się na wyprowadzkę z domu, ale w dalszym ciągu utrzymuje przyjacielskie kontakty z byłym mężem – na tyle przyjacielskie, że udzielając wywiadu Smaszcz Kurzajewska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i powiedziała kilka słów na temat rzekomej partnerki Maćka.

Pierwsza rozprawa rozwodowa już za Pauliną Smaszcz-Kurzajewską i Maciejem Kurzajewskim

Paulina w rozmowie z „Twoim Imperium” zdradziła, jak się czuje po rozwodzie. Przyznała również, że nie jest gotowa na to by otworzyć dla kogoś serce. Mimo rozwodu, w dalszym ciągu musi przepracować pewne sprawy, jednak zupełnie inne rady ma dla byłego męża.

Smaszcz Kurzajewska uważa, że Maciej korzystać z nadarzających się okazji i zacząć randkować, przyznała również, że to by było dobre dla jego zdrowia psychicznego i fizycznego. Paulina nawet po rozwodzie myśli o jego potrzebach.

Uważam, że byłoby to dobre dla jego zdrowia psychicznego i fizycznego. Dla mnie bardzo ważne jest, by była to osoba, która będzie szanować przeszłość Maćka i nie będzie mieć nic przeciwko naszym dzieciom – mówiła Paulina w wywiadzie dla „Twojego imperium”.

Uśmiechnięta Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski razem na imprezie branżowej.

scena z: Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

W rozmowie dziennikarka przyznała również, że mogłaby zaprzyjaźnić się z nową partnerką Kurzajewskiego. To pokazuje, że byłe małżeństwo mimo rozwodu w dalszym ciągu darzy się dużą sympatią.

Ciekawe tylko, czy nowa partnerka dziennikarza również tak ochoczo zaprzyjaźniła by się z byłą żoną obecnego partnera.

Paulina i Maciej doczekali się dwóch synów, Franciszek ma 23 lata a Julian 14 lat. Chłopcy są już na tyle dojrzali, że zrozumieli powody rozstania rodziców.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski razem na ściance.

scena z: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Elegancka Paulina Smaszcz-Kurzajewska w total fioletowym looku przywołuje wiosnę.

scena z: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Chcielibyście przyjaźnić się z byłą żoną obecnego partnera?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Smaszcz-Kurzajewska robi z mężem DZIWNE rzeczy po rozwodzie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdradza, jakie kosmetyki ma ZAWSZE przy sobie (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Patryk Vega ma gdzieś wszystkie apele na temat koronawirusa, dalej NAGRYWA nowy film