Dzisiaj odbyła się oficjalna konferencja prasowa poświęcona promocji najnowszej książki makijażystki gwiazd, Magdaleny Pieczonki. Na spotkaniu tłumnie pojawiły się największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Jakie był zdziwienie, gdy okazało się, że trzy z nich postanowiły przyjść na konferencję w takich samych butach! Dobrze, że nie w takich samych sukienkach bo mogło być ciekawie 🙂

Pieczonka, Mercedes, Gessler i inne gwiazdy na otwarciu działu beauty w sklepie internetowym (ZDJĘCIA)

Te buty to hit sezonu! Ma je Siwiec, Pieczonka i Sworowska

Magdalena Pieczonka oprócz tego, że uznawana jest za beauty guru to odnajduje się również w stylizacjach. Makijażystka gwiazd idzie jak burza. Nie tylko ciężką pracą udowodniła, że można osiągnąć wymarzony sukces to przy tym jest osobą niezwykle pozytywną i miłą. Magda w udzielanych wywiadach nie ukrywała, że to właśnie fani poprosili ją o stworzenie konta na Instagramie, na którym dzieli się swoimi codziennymi stylizacjami. Z pewnością obserwatorzy Pieczonki doceniają jej wyczucie stylu. Magda nie ukrywa,  że jest niesamowitą fanką ubrań i dodatków produkowanych w Polsce. Cieszy się, że może wspierać lokalne przedsiębiorstwa.

Na promocji książki w takich samych kozakach zjawiła się główna gwiazda konferencji, mowa oczywiście o Magdzie Pieczonce. Na tę okazję wybrała krótką sukienkę w kwiatki, do tego założyła ciemno brązowe kozaki polskiej firmy Amoreshoes, których cena wynosi 1800 złotych.

Natalia Siwiec postawiła na te same buty, jednak  w kolorze czarnym. Siwiec miała na sobie krótką sukienkę, również w kwiatki jak w przypadku Magdy Pieczonki, jednak stylizację przełamała ciężką, motocyklową kurtką skórzaną. Bogna Sworowska wybrała sukienkę w jesiennej kolorystyce. Do tego oczywiście te same buty, tylko że w złotej kolorystyce.

Wygląda na to, że naczelne znawczynie mody w Polsce lansują właśnie nowy trend.

Co myślicie o tych kozakach?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie z mamą. Fani: „Wyglądacie jak siostry”

Natalia Siwiec wróciła na Instagram. Co się działo z celebrytką tyle czasu?

OMG! Tak wyglądała Natalia Siwiec na pierwszych ściankach

Bogna Swarowska

fot. AKPA

Natalia Siwiec

Buty Natali Siwiec,fot. AKPA.

Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka,fot. AKPA

fot. AKPA

Konferencja prasowa poświęcona książce Magdaleny Pieczonki

Konferencja prasowa poświęcona promocji nowej książki Magdaleny Pieczonki, makijażystki gwiazd,fot. AKPA

Sonda

poll-violet

Która z gwiazd lepiej wygląda w stylizacji w tymi butami?

1
Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka

2
Natalia Siwiec pokazała zgrabne nogi.

Natalia Siwiec

3
Bogna Swarowska

Bogna Sworowska