Podobno księżna Diana korzystała z usług znanej w Wielkiej Brytanii wróżki Sally Morgan. Tam matka Williama i Harrego szukała odpowiedzi na nurtujące pytania i pomoc w pokierowaniu swoim życiem. A wszyscy wiemy, jak to się skończyło. Jak widać Sally Morgan wciąż próbuje poszerzyć swoje grono odbiorców i ostatnio wystąpiła w telewizji śniadaniowej z pewnymi rewelacjami.

Duch księżnej Diany ostrzega Meghan Markle!

Wróżka, która twierdzi, że była blisko księżnej Diany a także jej siostry Sary McCorquodale, wierzy, że małżeństwo księcia Harrego i Meghan Markle przetrwa próbę czasu. „Widzę, że ona (Meghan) bardzo go kocha” – powiedziała niedawno wróżka. Usłyszeli Gylie Gillies i Matt Shirvington prowadzący „The Morning Show”.

„Wiem, że wiele prognoz mówi, że to nie przetrwa, ale myślę, że ich małżeństwu się uda. Para będzie miała się dobrze, ale na ustalonych przez Meghan warunkach. Myślę, że nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że to ona ustanowiła zasady i będzie tak, jak ona chce. Nie ma co do tego wątpliwości” – dodała.

Meghan i Harry są szczęśliwym małżeństwem?

Wróżka w programie wyznała, że była bardzo blisko tragicznie zmarłej Diany i jej siostry Sary, „Dopiero teraz patrzę wstecz i zdaję sobie sprawę, jak niesamowitym było móc rozmawiać z nią przez 4,5 roku, niemal codziennie”. Niesamowite? Jednak widać, że z tych rozmów nie wyniknęło nic pozytywnego…

Meghan Markle i jej książka dla dzieci już budzą KONTROWERSJE

Prognozy Sally Morgana dla pary królewskiej są sprzeczne z opinią królewskiego eksperta Lady Colin Campbell, która powiedziała w kwietniu 2021, że ich małżeństwo nie przetrwa. „Kiedy została księżną Sussex, wszystko się to skończyło”. A jakie jest Wasze zdanie na ten, jakby nie patrzyć kontrowersyjnej pary?

Kristen Stewart zagra księżną Dianę

księżna Diana/fot. Forum

Meghan i Harry na rozdaniu nagród

Meghan i Harry na rozdaniu nagród fot. Paul Edwards / News Licensing / Forum

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry/fot. FORUM