Książę Harry i Meghan Merkle w sobotę dołączyli do Williama i Kate podczas spotkania z ludźmi pod zamkiem Windsor. Po śmierci babci królowej Elżbiety widać nadzieje na pojednanie się braci.

Król Karol zabronił Meghan przyjazdu do Balmoral, by pożegnać się z królową

Harry i Meghan oraz Williama i Kate RAZEM

Rzecznik księcia Williama powiedział, że zaproszenie na wspólny spacer zostało wysłane przez samego Williama. Królewskie źródło zdradza, że miało to pokazać wszystkim jedności rodziny królewskiej w niezwykle trudnym dla nich czasie.

Fot. Kirsty O’Connor / PA Images / Forum

Obie pary nie miały zbyt wielu interakcji podczas 40-minutowego spaceru, ponieważ zatrzymały się, aby przeczytać wiadomości pozostawione wśród kwiatów, uścisnąć dłonie i porozmawiać z ludzi.

Dzieci Meghan i Harry’ego z nowymi TYTUŁAMI po śmierci Królowej

Natomiast można zauważyć, że Meghan jest bardzo speszona i zawstydzona, ze stresu co chwilę poprawiała włosy. Mogła jednak liczyć na Harry’ego, cały czas nad nią czuwał: podczas spaceru trzymał za rękę, później delikatnie obejmował, a na końcu podczas wsiadania do samochodu otworzył żonie drzwi, czego nie zrobił William.

Fot. Kirsty O’Connor / PA Images / Forum

Książę William także zachował się w porządku, kiedy tuż po wyjściu z samochodu delikatnie kiwnął jej palce, aby podeszła i się przywitała.

Meghan Markle otworzyła się na temat dzieciństwa, „Byłam brzydkim kaczątkiem”

@catherineprincesadegales Momento sorpresa cuando Meghan y el príncipe Harry se unen a Príncipe y princesa de Gales para agradecer las muestras de respeto y el cariño. #realezabritanica #queenelizabeth #reinaisabel #catherineprincesadegales #princesskate #principeharry #meghanmarkle ♬ sonido original - Catherine Princesa de Gales
@jenshwa The moment I’ve been waiting for. #princewilliam #katemiddleton #princeharry #meghanmarkle #royalfamily ♬ original sound - Jen

Fot. Kirsty O’Connor / PA Images / Forum

Fot. Kirsty O’Connor / PA Images / Forum

Fot.James Whatling / MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot.James Whatling / MEGA / The Mega Agency / Forum