W marcu miały ruszyć nagrania specjalnego odcinka „Przyjaciół”. Podejrzewano, że efekt końcowy zobaczymy w maju. Z powodu pandemii nagrania się nie odbyły i wszystko przesuwa się w czasie. W tej całej sytuacji jest informacja, która może ucieszyć fanów „Przyjaciół”. Będzie można wziąć udział w nagraniach specjalnego odcinka.

Całkowicie odmieniona Selena Gomez na okładce magazynu. Ciężko poznać, że to w ogóle ONA

Selena Gomez chce zagrać w „Przyjaciołach”

Aktorzy serialu dołączyli do akcji „All In Challenge” i zamieścili na swoich profilach w mediach społecznościowych informację o konkursie. Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy wpłacić datek AllInChallenge.com. Z osób, które wpłaciły datek, zostanie wylosowana jedna, która wraz z piątką swoich przyjaciół, będzie mogła pojawić się na widowni.

W konkursie zapewne weźmie udział sporo osób i co ciekawe, na planie serialu chciałaby się także pojawić Selena Gomez, która jest fanką „Przyjaciół”. Piosenkarka swój zachwyt nad pomysłem pojawienia się na planie wyraziła w komentarzu pod wpisem Jennifer Aniston.

Wchodzę w to! – skomentowała krótko.

View this post on Instagram

Hi guys 👋🏼 ❤️⠀ ⠀ We’re so excited to join the ALL IN challenge to help keep people fed and healthy during this time. ⠀ ⠀ We’re inviting you and five of YOUR friends to join the six of us on Stage 24. Be our personal guests in the audience for the taping of our @HBOMAX reunion, as we reminisce about the show and celebrate all the fun we had 🥳 … and get the whole Friends VIP experience on the Warner Bros. Studio Tour.⠀ ⠀ We hope this brings a little joy, and something to look forward to. Go to AllInChallenge.com to enter… and donate whatever you can – $10, $25 – every dollar counts. 100% of proceeds will go to @nokidhungry, @mealsonwheelsamerica and #AmericasFoodFund which benefits @feedingamerica and @wckitchen. ⠀ Can’t wait to meet and hug you guys when this is all over 🥰 Until then, keep Facetiming, calling, DMing, and texting your friends and family. We gotta stay connected 🙏🏼

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Myślicie, że faktycznie wpłaci datek i weźmie udział w losowaniu?

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Aniston od trzech tygodni nie wyszła z domu i przyznała, że kwarantanna nie jest dla niej problemem

Selena Gomez lajkuje zdjęcia Justina Biebera!

Selena Gomez idzie na drogę sądową z producentami GIER!

Bohaterowie serialu "Przyjaciele"

Bohaterowie serialu „Przyjaciele”/fot. Forum

Bohaterowie serialu "Przyjaciele"

Bohaterowie serialu „Przyjaciele”/fot. Forum