Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się kilka miesięcy temu, podobno na początku roku, a wyszło na jaw dopiero w kwietniu. Dziennikarka chętnie wypowiada się publicznie na temat swojego małżeństwa, twierdząc, że była niezwykle zakochana przez 10 lat, ale jednostronnie.

Monika Richardson o byłym małżeństwie 

Tajemnicza Monika Zamachowska stawia TAROTA. Co zobaczyła w kartach?

Monika Richardson długo nie była singielką. Ostatnio wyszło na jaw, że spotyka się z biznesmenem Konradem Wojterkowskim. Dziennikarka potwierdziła doniesienie: To bardzo świeże uczucie. Nic jeszcze nie umiem powiedzieć. Dopiero się poznajemy… Tak, serce zabiło mocniej. Ale nie chcę mówić więcej”. 

Monika Zamachowska pierwszy raz o rozstaniu ze Zbyszkiem Zamachowskim. Ujawnia, jak było naprawdę

Natomiast to nie znaczy, że zamknęła przeszłość. Monika udostępniła na swoim profilu instagramowym szczery wpis:

Pytacie, czy nie za szybko zamknęłam poprzedni rozdział życia. Otóż ja jeszcze niczego nie zamknęłam. Długo będę się leczyć z mojego dziesięcioletniego związku, w którym byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie. Może nigdy nie dojdę do siebie w pełni. Na razie po prostu staram się nie pozwolić na to, żeby w tej żałobie emocji życie przepłynęło mi między palcami. Zanim ocenicie, pamiętajcie, że sama jestem dla siebie najsurowszym sędzią – pisze prezenterka.

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska, fot. Instagram