Monika Zamachowska (48 l.) i Zbigniew Zamachowski (59 l.) rozstali się na początku roku, chociaż na jaw, wyszło dopiero kilka tygodni temu. Aktor wyprowadził się z ich mieszkania na Żoliborzu.

Monika Zamachowska o rozstaniu z mężem

Monika Zamachowska pierwszy raz o rozstaniu ze Zbyszkiem Zamachowskim. Ujawnia, jak było naprawdę

Monika Zamachowska chętnie komentuje rozstanie w mediach. Teraz udzieliła wywiadu tygodnikowi „Wprost„. Dziennikarka zapytała na początku „co słychać?„. Monika nie owijała w bawełnę:

Właśnie rozpadło się moje małżeństwo. Dotarło do mnie, że to już koniec. Nie ja podjęłam tę decyzję, ale skoro już prasę obiegły zdjęcia Zamachowskiego niosącego regał, to może czas tego związku dobiegł końca – odpowiedziała.

Przyznaje, że była niezwykle zakochana przez 10 lat, ale było to jednostronne. Natomiast dopiero teraz zdała sobie z tego sprawę, że wcześniej się oszukiwała. Tłumaczy, że nie spodziewała się odejścia męża:

Byłam w szoku. Jest coś takiego jak codzienność w związku, ale mnie cały czas wydawało się, że lecę na skrzydłach miłości. Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – mówi Zamachowska.

Oświadczyła też, że po rozwodzie ma zamiar wrócić do nazwiska „Richardson”. Uważa, że jest doskonale pamiętane w kontekście jej największego zawodowego sukcesu, czyli programu „Europa da się lubić”.

Wolałabym też, żeby nikt nie zarzucał mi tego, co napisał jeden z internautów, że jestem typem, który „bez faceta nie potrafi żyć”. Potrafię. Pytanie, czy chcę – stwierdza.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się?!

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska fot. Podlewski/AKPA

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska, fot. Instagram

scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, fot. Podlewski/AKPA